Antalya Akdeniz Ekspres

Avrupa standartlarinda ev esyasi tasimaciligi ve Antalya şehirlerarası nakliyat bunun yaninda evden eve nakliyat hizmetlerinde en güvenli firma olma yolunda ilerlemekteyiz. Müsteri iliskilerimizi her zaman sicak tutmayi ve güvenli bir hizmet vermeyi hedeflemekteyiz. Nakliye hizmeti söz konusu oldugu zaman profesyonel ekiplerimiz ekip ruhu içerisinde çalismaktadir. Müsteri iliskilerimizi anlayis çerçevesinde güvenilir ve saglam kurulus imajini yaratabilmek için kullanmaktayiz. Ana amacimiz ev esyalarini sehir içi ve sehirlerarasi tasimacilik olmasinin yaninda alternatif birçok tasima sistemini güvenli bir sekilde yapmaktayiz. Bunlarin en basinda parça esya tasimaciligi, büro tasimaciligi, fabrika tasimaciligi, villa tasimaciligi ve rezidans tasimaciligi gelmektedir. Bu tarz hizmetler söz konusu oldugu zaman esya sigortalama ve asansörlü esya tasima faaliyetlerini en güzel sekilde gerçeklestirmekteyiz.Güvenli evden eve nakliyat hizmetlerini gerçeklestirebilmek için ilk asamada ekspertiz hizmetini kusursuz bir sekilde sunmaktayiz.

Her türlü esyanizi en güzel sekilde paketlenmesini ve güvenli bir Antalya ofis nakliyat sekilde nakliyesini yapilmasini sagliyoruz. Özel askilar kullanarak tekstil ürünlerini kiyafetlerinizi özel kutu ve ambalajlarda tasimaktayiz. Kiyafet tasima konusunda hassasiyetimizi yüksek olmasi müsterilerimize verdigimiz önemi göstermektedir. Parça esya tasima konusunda özel ambalajlari ve özel ambalaj malzemelerini kullanmaktayiz.Esya tasimaciligi ve evden eve nakliyat hizmetleri söz konusu oldugunda depolama hizmetlerinin de mükemmel bir sekilde gerçeklesmesini sagliyoruz. Bu konuda nemden ve rutubetten esyalarin son derece mükemmel bir sekilde korunmasini hedeflemekteyiz. Depolarimizi sehir içi ve sehirlerarasi esyalarin tasima sirasinda uzun süre kalabilecegi bir ortam yaratmasinda öncü kurulus olmaktayiz. Esya depolama veya ev esyasi tasimaciliginda uzman ekibimiz her türlü esyanizin nakliye hizmetinde profesyonelligini ortaya koymaktadir.

Ekspertiz hizmeti sayesinde kullanilacak ekipmanlar, Antalya ev taşımacılık kullanacak ekipler, araçlar ve ambalaj malzemeleri ilk etapta tespit edilmektedir. Ayni zamanda ücretsiz ekspertiz hizmeti sayesinde esya sigortalama faaliyeti mükemmel bir sekilde gerçeklestirilmektedir. Sigortalanan esyalar en yüksek risk degerleri göz önünde bulundurularak müsteri memnuniyeti çerçevesinde teminatlar verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.