Antalya Dinçer Lojistik Destek

Tasinma sürecinde yasanilan zorluklari ve stresi ortadan kaldirmak için Muratpasa Antalya lojistik nakliyat firmamiz bu anlamda sizlere en iyi sekilde yardimci olmaktadir. Yenilikleri ve tekonolojiyi yakindan takip ederek pratik öneri ve çözümlerle bu sürecin çok kisa sürede geçmesini sagliyoruz. Profersyonel ve hizli bir ekibe sahip oldugumuz için söz verilen gün ve saatte tüm isler bitmis oluyor. Ilk olarak evinizi kesif amaçli ziyaret ederek esyalarinizin yogunlugunu detayli bir sekilde analiz ediyoruz. Bunun sebebi esya durumunuza göre araç ve personel temini saglamamizdir. Bu sizin açinizdan ücretlendirme konusu ile ilgili avantaj saglamanizi sagliyor. Piyasaya göre zaten nakliye ücretlerimiz son derece uygundur. Ödemeler nakit ya da kredi karti ile yapilabilir.

Muratpasa Antalya ev taşıma sürecinde kirilacak olan esyalar kisiler için büyük hassasiyet olarak görüldügünden bu duruma en garanti çözümü bularak onlari saglam malzmeler ile sarip kalin kolilerin içlerine yerlestiriyoruz. Bu nedenle aksi olan ihtimalleri de ortadan kaldiriyoruz. Zaten tüm esyalariniz aramizda yaptiugimiz sözlesmede de yer aldigi üzere sigortali bir sekilde tasiniyor. Tüm sözlesme maddeleri sizin menfaat ve çikarlarinizi gözetmektedir. Buzdolabi, bulasik ve çamasir makinesi gibi büyük olan beyaz esyalarin tasinmasi için de asansör sistemini tercih ediyoruz. Böylece hem zamandan hem de enerjiden avantaj saglamis oluyoruz.

Düzenli olarak bakmlari yapilan araçlarimiz da Muratpasa Antalya şehirlerarası nakliyat için son derece uygundur. bu nedenle tasinma sirasinda esyalar hiç bir sekilde zarar görmez. Bunun için araç içinde yerlestirme isini usta sekilde yapan ayri bir personel bulunduryoruz. Mobilyalarin sökülüp tekrar kullanilacak hale gelmesi için de istege bagli olarak çalisan montaj ekibimiz bulunmaktadir. Dolap, yatak ve farkli mobilya türlerinize asla zarar gelmeden en saglikli sekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.