Atlas Şehirlerarası Taşımacılık


Esya tasimacilik sektöründe sorunsuz Muratpasa Antalya evden eve hizmet hizmetleri vermeyi kendine ilke edinmis bir kurulus olarak müsterilerimizin yüzünü daima güldürmeyi hedefliyoruz. Bu çalisma kapasitesi ve temposu içerisinde ev tasima, ofis ve büro tasima, okul ve yurt tasima, fabrika tasima gibi çalismalari sorunsuz bir sekilde gerçeklestirmekteyiz. Bu konulari müsterilerimiz ile fiyat konusunda anlasma safhasina geldigimizde fiyat arttirmayacagimiz daha ilk görüsme asamasinda gerekli söz verilmektedir. Çünkü Yurt genelinde yapmis oldugumuz çalismalarin her noktaya belirli bir fiyat uygulayarak yaptigimizi açik bir sekilde müsterilerimize belirtiyoruz.
 
Firmamiz geçmisten günümüze gerçeklestirdigi Muratpasa Antalya şehirlerarası taşımacılık çalismalarinda hiçbir zaman fiyat arttirmasina gitmemis ve müsterilerini zor durumda birakmamistir. Çünkü yol güzergâhi üzerinde çikabilecek bütün zorluklar tamamen firmamizin sorumlulugunda olmaktadir. Anlasma saglandiktan sonra ve esyalar araçlara yüklendikten sonra fiyat konusunda herhangi bir konu ortaya çikmamaktadir. Evden eve nakliyat çalismalarinda kullanmis oldugumuz araç soförleri Yurt genelinde bütün yollari bilen ve bütün güzergâhi gözü kapali bulabilecek yetenektedirler. Bu nedenle fiyat uygulamasi yaparken kesinlikle varilacak nokta konusunda herhangi bir süphe ortaya çikmaktadir.

 
Firmamizin web sitesi üzerinden bizlere verilmis olan teklifleri bütün detaylari inceledikten sonra fiyat teklifi vermekteyiz. Incelemesini yapmis oldugumuz güzergâh üzerinde ortaya çikabilecek bütün detaylar Muratpasa Antalya yük nakliyat çalismalarini etkileyecek sorunlar önceden tespit edilmektedir. Bu gibi çalismalari yapan personelimiz Yurt genelinde bütün yol güzergâhini bilen ve bilinçli hesaplama yapan kisilerdir. Bunun yaninda ücretsiz ekspertiz hizmeti sunulduktan sonra sigortalama faaliyetleri ve diger esya asansörü kiralama faaliyetleri tamamen firmamizin sorumlulugundadir. Hiçbir zaman müsterilerimizden esya asansörü kiralamasini, esya tasima hamali bulmasini veya nakliyat konusunda herhangi bir ek teknik yardim almasini talep etmiyoruz. Bütün islemler topyekûn firmamizin sorumlulugunda yapilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.