Mert Mobilya Nakliyat

Tasinmak herkes tarafindan zor kabul edilen bir eylem. Hâlbuki artik tasinmak için gelistirilmis pek çok alternatif, bu eylemi çok daha kolay, çok daha keyifli yapiyor. Bizler Antalya şehirlerarası taşımacılık firmasi olarak, yalnizca birkaç saat içinde tasinabilmenizi sagliyoruz. Nasil mi? Elbette teknolojiden etkin bir sekilde faydalanarak. Eskiden ev ya da isyerindeki esyalar tek tek çalisanlar tarafindan araçlara tasinir, yüklenirdi. Ancak elemanlarin en ufak hatasi dahi esyalarin zarar görmesi ile sonuçlanirdi. Simdi ise kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemler ile tüm bu olasiliklari ortadan kaldiriyoruz. Çünkü bu sistemler sayesinde esyalariniz insan gücü olmadan araçlara yükleniyor ve bosaltiliyor. Üstelik tek seferde onlarca esyayi tasiyabilecek güçte dizayn ediliyor.

Eger esyalarinizi dogru bir sekilde, saglam ambalajlar ile paketlemezseniz, çarpma ve sürtmeler size pahaliya mal olabilir. Ancak artik bunun için de endiselenmek yersiz. Çünkü Antalya evden eve taşımacılık firmasi olarak paketlemeyi de sizler için sagliyoruz. Üstelik kullanmis oldugumu ambalajlar, nakliyeye özel hazirlanan, dayanikli malzemelerdir. Usta ekiplerimiz nakliyenin gerçeklesecegi gün ev ya da isyerlerinize gelir, bu ambalajlar ile tüm esyalarinizi paketler ve güvenle tasir. Ambalajlar yirtilmaya, darbeye ve yanmaya karsi da ekstra dayaniklilik gösterir.

Tasinirken esyalariniz için endiselenmek en dogal hakkiniz. Çünkü geçmisten günümüze faaliyetlerini sürdüren pek çok amatör nakliye firmasi, esyalarinizin tasinirken zarar görmesine neden olmus olabilir. Ancak bizler magduriyet riskini tamamen ortadan kaldirmak için bir aksiyon daha aldik ve tasima sigortalarini gelistirdik. Bu sigortalar sayesinde esyalariniz zarar görse dahi tarafiniza ödeme yapiliyor. Üstelik ödemeler en yüksek teminat bedelli üzerinden yapilarak, magduriyetiniz fazlasiyla karsilanmis oluyor. Sizler de hemen arayin ve Antalya evden eve nakliyat firmalari arasindaki en öncü yapilanma ile çalismanin farkini yasayin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.