Öz Isparta Asansörlü Taşımacılık

Çagi yakalayamayan firmalar  yok olmaya mahkûmdurlar.  A’dan Z’ye bu her sektörde  böyle oldugu gibi tasimacilik sektöründe de böyledir. Çagin gereksinimlerini farketmis ve onu yakalamis bir firma olarak Antalya asansörlü taşımacılık siz degerli müsterilerine mükemmel bir tasimacilik hizmeti sunuyor. Sizde evinizi, ofisinizi Istanbul nakliyat ile tasitarak sundugumuz kaliteli tasimacilik hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Istanbul nakliyat ile esyalariniz emin ellerde…

 

Sehiriçi ev ve ofis tasimalarinda oldugu gibi Antalya şehirlerarası nakliyat olarak sehirlerarasi tasimacilik hizmetlerimizle de yüzünüzü güldürüyoruz. Tasinacak esyalarinizin tamami sigorta güvencesi altina alinarak tasinmaktadir. Bu vesileyle esyalariniz zarar görse dahi bunu telafi etmek imkâni elde edilmis olmaktadir. Tüm esyalariniz özenle kaplanarak tasima asansörü ile tasinir. Tasinan esyalar dikkatlice nakliye kamyonuna yerlestirilerek, tasinmasi gereken yere dogru güvenle yol alir. Yeni yerine ulasan esyalar, eski yerinden toplanirken gösterilen ayni hassasiyet ve özen gösterilmek suretiyle bu sefer yeni yerlerine yerlestirilir. Yemek takimlariniz, bardaklariniz, kasik-çatal dahi teker teker ambalajlarindan çikarilarak yerlerine özenle yerlestirilir. Tüm bu islemler yerine getirilirken esyalarinizin zarar görmemesi için azami özen gösterilir. Aslina bakarsaniz tüm bu anlatilanlar daha önce firmamiz ile tanisma imkani olmamis kimseler için, bir kez firmamiz ile esya tasitan müsterilerimiz hizmetlerimizin burada yazilanlardan çok daha üst seviyelerde oldugunu zaten bilmektedirler.

 

Firmamiz sadece sehir içi ve sehirlerarasi ev ve ofis tasimaciligi yapmamaktadir. Ayni zamanda sizlere ev veya ofis esyalarinizi depolama konusunda da hizmet sunmaktadir. Ev esyalariniz, ofis esyalariniz ya da daha genis bir eve veya ofise tasinana kadar evinize veya ofisinize sigmayan esyalariniz Antalya ev depolama ile her türlü güvenlik önlemleri alinmis olarak uzun süreler hiçbir zarar görmeksizin temiz ve kuru ortamlarda depolanmaktadir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.