Seferoglu Nakliyat

Evden eve nakliyat çalismalarinda en iyi hizmet üretme çabasinda olan firmayiz.  Bu kategoride kendimize garantili çözümler üretmek için müsteri odakli çözümler pesinde kosmaktayiz. Bunlarin en basinda teslim aldigimiz esyalari zamaninda güvenli bir sekilde yerine teslim edebilmek için yol emniyeti saglayabilecegimiz arastirmalari yapiyoruz. Antalya uzman taşımacılık Bu arastirmalar sonucunda yol güzergahinda ortaya çikabilecek tüm olumsuzluklari bertaraf etmeyi hedeflemekteyiz. Bunlarin en basinda araç kazalari ve araçlar üzerinde ortaya çikabilecek olumsuzluklar olmaktadir. Bunun önüne geçebilmek için araçlari kullanabilecek soförlerin profesyonel deneyim kazanmis bir sekilde yola çikmis olmalari ön sartimiz olmaktadir.

Bununla birlikte yolda olusabilecek her türlü doga olaylara karsi sürüs teknigini gelistirmis kisilerden soför ekibi olusturmaktayiz. Bütün bu önlemlere karsi ortaya çikabilecek beklenmedik riskleri bertaraf etmek için sigortalama faaliyetlerini daha saglam basamaklar olusturarak gerçeklestiriyoruz.En basta sigortalama faaliyetini yol güzergâhinda ortaya çikmasi muhtemel dogal afetler, araç kazalari, terör olaylari, hirsizlik gibi olaylara karsi tam kapasite teminat altina almaktayiz. Antalya asansörlü nakliyat Özellikle genis kapsamli esya sigortalama faaliyeti yapan firma oldugumuz için yol emniyeti konusunda müsterilerimizin aklinda soru isareti olusmamasi için evden eve nakliyat faaliyetlerini daha anlasilir bir hale getirmekteyiz. Yolda gerçeklesecek olan faaliyetlerden dahi müsterilerimizin bilgisi olabilmesi için gerekli müsteri hizmetleri destegini saglamaktayiz.

Kesintisiz müsteri hizmetleri destegi vermemizin yanimda yol güzergâhinda ortaya çikmasi muhtemel araç arizalarini aninda müdahale etmek için mobil ekipler olusturduk. Mobil ekipler yurt genelinde belirli Antalya güvenilir nakliyat noktalara kurulmus olup her noktaya en kisa sürede müdahale edebilecek yapiya sahiptir. Bu süratli, hizli, ayni zamanda güvenli teknik destek saglayan mobil ekipler araç kazalarini da minimuma indirecek asmalari gerçeklestiriyor. Özellikle evden eve nakliyat çalismalarinda esyalarin daha sarsintisiz yerine ulastirilmasi için son dönemlerde iyilestirilmis yol güzergâhlari kullanilmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.