Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Kalben Lojistik Ofis Depolama

Arnavutköy lojistik hizmetlerinde tasimacilikta gösterilen hassasiyet araçlar için de geçerli. Hiçbir müsteri yogunluk veya araç eksikligi nedeni ile beklemek istemez. Ayrica herkesin acil tasinmasi gerektigi gibi kendi is veya günlük programlarina göre belli günlerde tasinmasi gerekebilir. Bu yüzden firmanin müsteriye yok dememesi ve yeterli araç ve personelinin olmasi gerekir. Zaten profesyonel bir firma her konuda tam donanimlidir. Tasinma esnasinda gerekli olacak her türlü ekipman ve alaninda teknik bilgiye sahip personellerle her zaman hazir vaziyettedir.  Arnavutköy depolama hizmetlerinde asla müsterinin bekletilmesi veya tasima esnasinda gerekli ekipmanlarin olmamasi gibi bir durum söz konusu degildir. Tasinma esnasinda esyalarin evin kapisindan veya binadan çikis imkâni olmayabilir. Iste nakliyatta imkânsiz diye bir sey yoktur.  Asansörlü tasima ekipmanlari ile esyalariniz hasar görmeden ambalajli olarak en uygun yerden araçlara yüklenir.

Müsterinin ekstra talepleri veya çözüm isteyen tasinma sorunlari olabilir. Profesyonel bir nakliye firmasi tasima ile alakali her sorun için kolay çözüm önerileri getirebilmeli. Arnavutköy ofis taşıma is, hastalik, çocuklar veya farkli nedenlerden dolayi zorlasan tasinma sürecini tüm müsterileri için kolay hale getiriyor. Tasinma talepleri sehir içi veya sehirler arasi olarak degisiklik göstermektedir. Özellikle sehirler arasi evden eve nakliyat taleplerinde araç seçimi ve zaman her seyden önemlidir. Tabi ki esyalarin hasarsiz olarak tasinmasi da tamami ile firmanin sorumlulugu altinda olacaktir. Karayolu tasimaciliginda yol veya hava sartlari sehirler arasi tasimada oldukça önemlidir. Tam donanimli teknolojik araçlarla yapilan güvenli bir tasimada bu dis etkenler esyalariniz için asla risk olusturmayacaktir. Müsteri memnuniyeti odakli, planli ve profesyonel çalismanin yapildigi nakliye hizmetinde firmanin prestiji de her zaman artacaktir. 

Yorum Gönder
Feyyaz ucar
1 Mayıs 2020 Cuma

Henüz daha yeni evli çift olmuş olduğumuzdan dolayı mobilya beyaz eşyalarımıza özen gösteriyorduk ve kiraya geçmiş olduğumuz evde bir takım sorunlar yaşadık ve ev ile ilgili sorunlarımızı ev sahibine yansıttık ama bir kaç ayın geçmesine rağmen kendisinin duyarsızlığından rahatsızlandık İstanbul evden eve göz gezdirdik sonra bulunduğumuz bölgeye göre Avrupa yaka evden eve nakliyat firmalarına göz gezdirdik internetten, yeni evlenmiş olduğum dolayı bütçemize en uygun firmayı Arnavutköy evden eve nakliyat firmaların arasından Su nakliyat firmasını bulduk ve ertesi iki gün sonra ekip arkadaşlar geldiler ve evimizi taşımaya başladılar. Taşıma sırasında özen göstermiş olduğumuz tüm mobilyalarımız beyaz eşyalarımızı paketlemeleri çok hoşumuza gitti. Bu özenlerinden dolayı hemde eşyalarımıza zarar gelmediğinden dolayı teşekkür ederiz