Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Arı Ekspres Hizmeti

Nakliyat farkli mekânlardaki her türlü esyanin farkli bir adrese Avcılar e-nakliyat tasinmasi anlamina gelir. Son derece önemli bir hizmet alani olup, ancak profesyonel ve tam donanimli hizmet veren firmalarin yapacagi bir istir. Mesele yalnizca kirilacak esyalarin hasarsiz bir sekilde tasinmasi degildir. Evraklarin düzenli bir sekilde ambalajlanmasi, büro veya ofis mobilyalarinin tek bir çizik almadan tasinmasi, depolama teknikleri ve evden eve zamaninda nakliye hizmetleri de bu isin önemli unsurlaridir.

Profesyonel bir tasima firmasi her sartta müsterinin talep ve beklentilerinin üstünde hizmet verir. Profesyonel hizmetin en önemli unsuru ise planli çalismadir. Avcılar şehirlerarası nakliyat öncesi tasinacak esyalar için ekspertiz yapmak gerekir. Esyalar için hangi büyülükte ve hangi özellikte bir araca ihtiyaç var? Bu tasimada kaç personel çalisacak? Ve en önemlisi ayni gün içerisinde esyalarin güvenli bir sekilde esyalarin kurulumunun yapilmasi da önceden planlanmasi gereken unsurladir.Gerçekten Avcılar asansörlü nakliyat sektöründe inanilmaz bir rekabet var. Bu rekabet bazi firmalara örnek ve ders teskil ederken bazi firmalar yalnizca o günlük müsteri avlama derdindedir. Ancak müsteriyi bir defalik görmek firma için gelecege dair bir fayda saglamaz.

Müsteri memnuniyeti odakli çalismak gerekir. Bunun için müsterilerin talep ve beklentilerine cevap verecek hizmet anlayisini benimsemek gerekir. Yenilikleri takip etmek ve hijyen basta olmak üzere samimi ve güler yüzlü hizmet anlayisini benimsemek gerekir. zor durumlarda müsteriyi rahatlatacak esyalarin kolay ve güvenli tasinmasini saglayacak çözüm önerileri sunmak gerekir. Örnegin dar sokaklar, dar bina girisleri veya teras katlarda dar girislerde esyanin tasinmasi zor ve hatta imkânsiz olacaktir. Bunu müsteriye düsündürmeden dogru formüllerle tasima yapmak firmanin profesyonelligine baglidir. Bu gibi durumlarda asansörlü tasima hizmetleri firmanin verdigi hizmet seçenekleri arasinda olmalidir. 

Yorum Gönder
Murat E.
30 Aralık 2018 Pazar

iki gün önce tasinma icin firmayla anlastik.6 kisilik bir ekip sabah saat 7:30 gibi geldiler.Hizli bir sekilde esyalari paketlediler marangoz ustasi mobilyalarin demonte islemlerini yapti.Yeni evde tekrar sorunsuz bir sekilde tekrar monte islenlerini yaptilar.zarar gören yada eksik bir esyamiz yoktu tesekkür ederiz.

Pınar
3 Mayıs 2020 Pazar

Birkaç defa taşınma olaylarım olmuştu ama her seferinde illa birkaç eşyama zarar verilmişti hatta düzgün bir yerleştirilme bile yapılmıyordu bu konu da çok hassas olmuştum.Taşınma işinden korkmuştum. Arkadaşım İstanbul evden eve nakliyat firmaları arasında Avrupa Yakasının en iyi firması olarak Arı Nakliyatı tavsiye etti.Emin olmamakla birlikte firmayla görüştüm.Korktuğum konu hakkında konuştum biraz.Bize güvenebilirsiniz dedi yetkili kişi.Dedikleri kadar varmış.Ne kadar teşekkür etsem azdır Avcılar evden eve nakliyat görevlilerine