Kusadasi Evden Eve Nakliyat

Günümüzde ev esyasi tasimaciligi veya diger esya tasimaciligi Aydın taşımacılık sektörlerinde önemli olan ekonomik faaliyetler ortaya çikarmak oldugunun bilincindeyiz. Bu bilinç çerçevesinde gerçeklestirmis oldugumuz faaliyetlerimiz ekonomik bir sekilde müsterilerimizin yüzünü güldürmesin tercih ediyoruz. Misyonumuz çerçevesinde belirlemis oldugumuz dünya standartlarinda gerçeklestirdigimiz evden eve nakliyat maddi konuda müsterilerimiz yormayacak sekilde gelistirilmektedir.

Özellikle Avrupa standartlarinda uygulamis oldugumuz esya paketleme islemleri ve esya depolama faaliyetlerinde ekonomik boyutlu çalismalarla gerçeklestirilir. Kullanilan paketleme  malzemeleri maksimum Aydın ev depolama seviyede koruyucu nitelik tasirken fiyat konusunda en ucuz ürünler kullanilmaktadir. Kaliteyi ucuza getirebilmek için toptan almis oldugumuz ambalaj malzemeleri esya paketleme sirasinda esya sahiplerinin maddi konuda yormayacak sekilde temin edilmektedir.Esya tasima sektöründe evden eve nakliyat faaliyetlerini kolaylastiran asansörlü esya tasimacilik sisteminde elektrikli motor kullanma yerine sivi yakitli motorlar kullanilmaktadir.  Esya sahiplerinin evlerinden, is yerlerinden elektrik alma konusu tamamen ortadan kaldirilmistir. Genellikle esya sahiplerinin eski evlerini, isyerlerini, degistirmeye karar verdiklerinde kapatmis olduklari elektrik tesisati esya asansörü çalismasinda engel teskil edebiliyor. Bu engeli ortadan kaldirabilmek için sivi yakitli esya asansörleri kullanilmakta ve müsterilerimizin hiçbir zaman sikintiya girmemesi için bütün kolayliklar saglanmaktadir.  Ilk muayene asamasinda araç tespitinde esya boyutuna en uygun araç temin edilmektedir. Böylelikle düsük araç küçük ücret uygulamasi mükemmel bir sekilde hayata geçirilmektedir

En ekonomik evden eve nakliyat çalismalarini gerçeklestirirken Aydın şehirlerarası taşımacılık her türlü kolaylik tüketici odakli sekilde gerçeklestirilir. Dünya standartlarina en uygun teknolojik ekipmanlar kullanilirken hem hiz kazandirilmakta, hem de güvenlik konusunda ekstra önlemler ortaya çikarilmaktadir. Bu tür çalismalar da profesyonel elemanlar kullandigimiz için esyalarin zarar görmesi minimum seviyeye indirilmektedir. Evden eve nakliyat çalismalarinin olmazsa olmazi esya sigortalama faaliyetlerinde en küçük risk faktörleri en büyük teminat bedelleri ile karsilamak üzere sigortalama islemleri gerçeklestirilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.