Fikret Gümüş Zahire Ekspres

Tasinma herkes için zorlu ve bir o kadar da stresli bir süreçtir. Bu konuda Balikesir ev tasima firmamiz her anlamda size yardimci olmaktadir. Yardimci olurken teknolojinin her imkanindan faydalanarak islerin daha pratik bir sekilde ilerlemesini sagliyoruz. Deneyimli olan çalisma arkadaslarimiz ile söz verdigimiz zamanda evinizin tüm esyalarini yeni adrese sorunsuz bir sekilde tasiyoruz. Web sitemizde bu süreçin her asamasi fotograf ve bilgileri ile birlikte detayli sekilde yer alir. Karar verme asamasinda olan kisilere adresimizdeki yüklemeler fazlasiyla ise yaramaktadir. Sitemiz sürekli olarak güncellendigi için yeni bilgileri rahat bir sekilde bulabilirsiniz.

Istege bagli olarak müsteri hizmetleri numaralarindan da arama yaparak yetkili Balıkesir ofis nakliyat olan kisiden bilgi alabilir. Ilk olarak evinizi kesif amaçli olarak ziyaret diyoruz. Amacimiz esyalarinizin yogunluguna bagli olarak peronel sayisi, araç büyüklügü ve fiyat belirlemesi yapmaktir. Böylece her sey netlige kavusarak hizli bir sekilde yol almamizi sagliyor.Balikesir evden eve nakliye asamalarinin en zoru olan büyük ve agir olan elektronik esyalar asansör sistemi ile tasinmaktadir. Bu sistemi evin en uygun olan noktasina yerlestirip sabitleyerek saglikli bir sekilde araçlara tasiyoruz.

Küçük ve hassas olan mutfak esyalar da muhafaza saglayan paketleme Balıkesir uzman taşıma malzemeleri ile sarilarak kirilma gibi sorunlarin yasanilmasi önlenilir. Paketlenen esyalar saglam kolilerin içine düzenli bir sekilde yerlestirilerek araçlara daha rahat tasinmasi saglanilir. Dikkatli ve özenli bir sekilde çalisan ekip sayesinde esyalariniz kesinlikle zarar görmez.Mobilyalarin sökülüp tekrar kurulmasini saglayan Balikesir evden eve nakliyat firmamiz bu konuda isini bilen montaj ekibinin sayesinde bu anlamda kaliteli hizmet vermesini saglar. Mobilyalari dogru olan araç ve gereçler ile monte ettikleri için deformasyon gibi problemler ile asla karsilaiilmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.