Metin Şehir İçi Taşımacılık

Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak aniliyor olabiliriz. Ancak kurumsal anlamda nakliye hizmeti veren firmamiz, Türkiye’nin her kösesine hizmet götürmekte. Üstelik her geçen gün biraz daha büyüyen araç Balıkesir taşımacılık filomuz ve uzman çalisan kadromuz ile. En büyük farkimiz ise çok uygun rakamlara teknolojik, profesyonel tasinma hizmeti sunuyor olmamiz. Özellikle de kullanmakta oldugumuz asansörlü sistemlerimiz sayesinde nakliye çok daha kisa sürede, risksiz olarak gerçeklesiyor. Bu sistemler için çalisan ayri bir ekibimiz, hem esyalariniz, hem de etraftaki insanlarin can güvenligi için gereken tüm önlemi aliyor.

Paketleme için de bünyemizde ayri bir ekip hizmet vermekte. Tasinmanin gerçeklesecegi gün ev ya da ofislerinize gelen ekiplerimiz, yalnizca birkaç saat içinde tüm esyalarinizi paketleyebiliyor. Beyaz esyalarinizdan yatak odasi takimlariniza, yemek masanizdan televizyonunuza, giysi dolaplarinizdan mutfak esyalariniza kadar Balıkesir şehirlerarası nakliyat her türlü esyaniz tek tek paketleniyor ve yüklemeye hazir hale getiriliyor. Üstelik araç kasalarimiz hayli genis oldugu için hiçbir esyaniz bir digerinin üzerinde tasinmak zorunda kalmiyor.Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak görevimize tasinma isleminden sonra da devam ediyoruz.

Özellikle esyalarin paketlerinden çikartilmasi ve yerlestirilmesi için ekiplerimiz destek vermeye devam ediyor. Hatta monte edilmesi gereken esyalarini ile de ilgileniyoruz. Isyerindeki elektronik esyalariniz, evlerinizdeki mobilya ve beyaz esyalariniz büyük bir ustalik ile monte ediliyor, yerlestiriliyor.Daha önce tasindiysaniz ve bunun için amatör bir firma tercih ettiyseniz Balıkesir evden eve nakliyat tatsiz sürprizler ile karsilasmaniz olasidir. Özellikle tasinma sonrasinda bu firmalar sizlerden hesapta olmayan para taleplerinde bulunabilirler. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak müsteri memnuniyeti adina ücretsiz eksper hizmeti veriyoruz. Bu hizmetimiz sayesinde tasinma sonrasinda ödeyeceginiz net rakami ögrenebiliyor ve bunun disinda hiçbir maliyete katlanmak zorunda kalmiyorsunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.