Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Toprak Yük Eşya Taşımacılığı

Basaksehir Nakliye sektöründe ev ve isyeri tasimaciligi her geçen gün gelismektedir. Başakşehir yük eşya taşımacılığı ve ev tasima alaninda hizmet veren pek çok firma bulunmaktadir. Esyalarin hasar görmeden tasinmasi herkes için önemlidir. Ayrica tasinmak herkese tedirginlik veren bir islemdir. Evin bütün esyalarinin zarar görmeden yeni eve tasinmasi konusunda mutlaka yardima ihtiyaç duyulur. Günümüzde Basaksehir evden eve nakliyat hizmeti veren tasima firmalari bunu organize bir sekilde yapmaktadir. Bu hizmet için egitimli elemanlari vardir. Tasinmanin basindan sonuna kadar her asama titizlikle gerçeklestirilir. Herkesin ev esyasi farkli yogunluktadir. Bu nedenle tasinmak isteyen kisiler için bastan sona yeni bir çalisma yapilir.

Öncelikle ev esyalarinin durumu ekspertiz yapilarak degerlendirilir. İstanbul e-nakliyat Ev esyalarinin miktarina uygun tasima araci hazirlanir. Esyalarin degerine uygun sekilde tasima sigortasi yapilir. Tasinma gününde esyalari paketleyecek, ambalaj olacak tüm malzemeler belirlenir. Tasinma sirasinda görev alacak ekip olusturulur. Tasinacak olan ev sahibi ile firma arasinda tasima sözlesmesi yapilir. Her iki tarafin imzaladigi sözlesmede tasima sirasinda neler yapilacagi, taahhütler ve talepler tek tek gösterilir. Tasinma sirasinda böyle bir sözlesmenin yapilmasi hem ev sahibinin hem de firmanin haklarini ve yükümlülüklerini belirledigi için çok önemlidir. Tasinmak isteyenlerin mutlaka firma ile tasima sözlesmesi yapmasi önerilir.

Evden eve tasima sirasinda belirlenen günde tasima firmasi ekibi ve Başakşehir asansörlü nakliyat araciyla birlikte gelir. Mobilyalar kararlastirildigi gibi demontaj edilerek ambalaj yapilmaya hazir hale getirilir. Cam esyalar ve diger esyalar da paketlenerek firmanin getirdigi özel kutulara yerlestirilir. Giysiler için özel posetler ve elbise askilari kullanilir. Esyalarin tamami anlasildigi gibi hidrolik asansör ile alinarak araca yerlestirilir. Eger asansör kullanilmiyorsa firmanin çalisanlari ambalaj yapilan esyalari araca yerlestirir. Bu asamadan sonra esyalarinizi yeni evinize dogru yola çikarilir. Esyalar ayni düzen içinde yeni evinize yerlestirilir.

Yorum Gönder