Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Coşar Kişisel Nakliyat

Daha önceden olumsuz bir tasinma deneyimi İstanbul asansörlü nakliyat yasamis olanlar için tasinmak büyük bir stres kaynagi olabilir. Ancak günümüzde bu alanda deneyimli olan evden eve nakliyat hizmeti veren firmalarin yayginlasmasi bu soruna son vermistir. Modern kosullarin sunuldugu tasima sirasinda esyalariniza zarar gelmeden, kayiplar yasamadan hizmet alabilirsiniz. Firmamiz çaga ayak uydurmus ve müsterilerine sigortali tasima hizmeti vermektedir. Mobilyalariniz, beyaz esyalariniz, elektronik esyalariniz en uygun kosullarda tasinmaktadir. Tasima fiyatlari olsun, tasima kosullari olsun günümüz kosullarinda en iyi destegi firmamizdan alabilirsiniz.

Tasinma sürecini evinizde yapilan ekspertiz çalismasi ile baslatiriz. Tüm esyalarinizin degeri üzerinden sigorta yapilmasi, esyalarin nasil tasinacagi, ambalajlama, asansör kullanimi gibi tasimanin sonucuna etki edecek tüm detaylar bu asamada degerlendirilir. Müsterilerimize sunacagimiz bütün kosullar açik bir sekilde sözlesmeye aktarilir. Fiyat bilgilendirmesinden sonra tasinma için size uygun olan bir gün belirlenir. Bu asamadan sonra sadece esyalarinizin yeni evinize tasinmasi kalir. Beylikdüzü Nakliye firmamiz bu asamalari titizlikle gerçeklestirmektedir.

Tasinma günü evinize gelen uzman ekibimiz bir yandan cam esyalarinizi paketlerken, bir yandan da mobilyalarin de montaj islemi yapilir. Ardindan mobilyalarin zarar görmeyecek sekilde ambalajlanmasi, kirilacak esyalarin koli gibi özel kutulara yerlestirilmesi yapilir. Esyalarinizin toplanmasindan sonra üst katlarda oturuyorsaniz hidrolik asansör ile esyalar aracin yanina kadar indirilir. Esyalar uzmanlarimiz tarafindan tasinma aracinin içine belli bir düzen içinde yerlestirilir. Bütün evinizin esyasi aracin içine yerlestirildikten sonra yeni evinize dogru hareket edilir. Esyalarinizin yeni evinize asansörle tasinmasi, ambalajlarinin açilmasi, montaj isleri, yerlestirilmesi de uzmanlarimiz tarafindan yapilmaktadir.Gerek ev tasima olsun gerekse Beylikdüzü ofis taşıma hizmeti islerinizde firmamizin hizmetinden memnun kalacaksiniz. Güvenli tasima hizmeti almaniz sayesinde esyalarinizin hasar görmesini engelleyebilirsiniz. Yeni yasam alaniniza esyalarinizin sigortali olarak tasinmasini saglayabilirsiniz.

 

 

 

Yorum Gönder