Turan Her Yöne Taşımacılık

Sektöre yeni adim atmis olan firmamiz, müsterilerimizin memnuniyetini Bilecik şehirler arası nakliyat kazanmak için durmadan çalismaktadir. Bize güvenmenizi saglamak için emin adimlarla ilerleyerek, size en iyi hizmeti saglayacagimizi belirtmek isteriz. Gerek çalisanlarimizla, gerek ürünlerimizle sizler için en iyi kosullari saglamakta ve bu kosullari saglarken sizden makul fiyatlar istemekteyiz.Evden eve nakliyat yapan firmamizla anlastiginiz takdirde, öncelikle tasinacak esyalarin görülmesi, tasinma yönteminin belirlenmesi ve fiyat hakkinda bir tutar çikarilmasi için paketleme ekibimizin lideri sizinle görüstürürüz. Görüsme sonrasinda, liderimizin bize bildirdigi ürün sayisi, tasinma yöntemi ve tahmini olarak çikarmis oldugu fiyati düzenleyerek belirli bir döküman hazirlanip size sunmaktayiz.

Onaylarsaniz gereken hazirliklar yapilarak, esyalarin paketlenmesi için Bilecik ofis taşımacılık ekibimiz size gelmektedir. Tasinacak esyalariniz araçlara yüklendikten sonra, sehirlerarasi veya sehir içi farketmeden tasimaniz gerçeklesmektedir. Ayrica araçlarimizda yeni bir sistem mevcuttur. Belirli araliklarla aracin nerede oldugu telefonunuza mesaj olarak gelmektedir. Ofis tasimaciligi yaparken ayni sistem islemektedir.Nakliye lisansini almis olan firmamiz, sizlerin kisisel esyalarinizi gönül rahatligiyla teslim etmenizi talep etmektedir. Firmamiza güvenmeniz bizler için önem teskil etmektedir. Sadece güvenmeniz degil, memnuniyetiniz de bizim için önemlidir.

Müsterilerimizin memnuniyetini saglamak için, sizin görüslerinizi de Bilecik nakliyat dikkate almaktayiz.Çalisanlarimizla sik sik yaptigimiz arastirmalar ve toplantilarla kendimizi gelistirmek için çabalamaktayiz. Çabalarimizda bosa çikmayacak ve sizlerden gelen güzel dönüslerle kisa sürede vizyon sahibi olacagimizin garantisini vermekteyiz.Merak ettiginiz, sormak istediginiz herhangi bir sey var ise veya bizlere bildirmek istediginiz görüsleriniz varsa; telefon hattimizdan, internet adresimizden ulasabilir veya firmamiza ugrayarak çalisanlarimizla yüz yüze konusabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.