Bitlis Melih Nakliyat Şirketi

Herkes tasinirken esyalarinin zarar görme korkusunu yasar. Hatta bu korku nedeniyle nakliye esnasinda gözetimde olur. Ancak bizler, yillardir anahtar teslim tasimacilik hizmeti veriyoruz. Bu denli çok güvenilir olmamizin altinda yatan temel neden usta, güvenilir ve egitimli ekibimiz. Ancak teknolojik sistemlerimizin de bunda payi büyük. Çünkü Merkez Bitlis asansörlü nakliyat olarak kullandigimiz asansörlü tasima sistemleri, esyalarinizin sifir hasar ile araçlara yüklenmesini sagliyor. Üstelik tüm ve ya da isyerinizde bulunan esyalarinizi çok kisa bir sürede araçlara yükleyebiliyoruz.

Artik günler öncesinden esya paketleme derdine de son. Bitlis ev depolama  Çünkü paketlemeyi sizler için gerçeklestirecek uzman bir ekibimiz var. Bu ekibimiz tasinacaginiz gün gelip, ilk olarak tüm esyalarinizi paketler. Ardindan araçlara yükleme islemi gerçeklesir ve bu sirada asansörlü sistemler kullanilir. Tüm bunlar alaninda uzman olan ekiplerimizin kontrolünde gerçeklesir. Yani sizin en günler öncesinden esyalarinizi paketlemenize, ne de tasinma süreci boyunca kontrol halinde olmaniza gerek kalmaz.

Bitlis nakliyat firma firmalari arasinda, tüm Türkiye’ye hizmet veren, müsteri memnuniyet orani en yüksek yapilanmalardan biriyiz. Teknolojiden etkin bir sekilde faydalaniyor ve yenilikçilik ilkesini benimsiyoruz. Araç filomuz da yeni, kapali kasa ve donanimlidir. Esyalariniz bu araçlarimiz ile tasinirken asla sarsilmaz, birbirine zarar vermez ve devrilmez. Özellikle teknolojik ve hassas cihazlariniz için endiselenmenize gerek bulunmuyor.Evlerinizde ya da isyerlerinizde bulunan pencere ve balkonlardan esyalarinizi araçlara yükleyebiliyoruz. Nasil mi? Elbette asansörlü sistemlerimiz sayesinde. Kisacasi artik gürültülü ve riskli tasimaciliga son. Çünkü bu sistemlerimiz sayesinde insan gücü kullanilmadan yükleme saglaniyor. Bu daha az risk dogurdugu için, esyalarinizin zarar görme olasiligi düsüyor. Ayrica Merkez evden eve nakliyat olarak asansörlü tasima sistemlerini kullanmadan önce, gerekli tüm önlemler de aliniyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.