Buz Profesyonel Taşımacılık

Esya tasimaciligi sektöründe son dönemlerde tanitimi yapilacak esyalarin fuar ortamlarinda sergilenmesi için Osmangazi Bursa nakliyat faaliyetlerine daha çok ihtiyaç duyuldugu görülmektedir. Bu ihtiyaçlara zamaninda cevap verebilmek için gerçeklestirdigimiz kaliteli hizmetlerimiz fuar standi kurma alaninda da kendini açik bir sekilde göstermektedir. Özellikle teknolojiyi yakindan takip ederek teknik ekipmanlari profesyonel bir sekilde kullanin ekibimiz stant kurulumunda ve esyalarin reklam panolarina yerlestirilmesinde uzmanlasmis bir is kapasitesi olusturmaktadir. Is kapasitesi içerisinde önemli olan esyalarin saglamliginin ve yerine zamaninda ulastirilmasinin oldugunun bilincinde bir sekilde çalismaktayiz.
 
Tasima kapasitesini ve zamanini her geçen gün gelistirerek gerçeklestirdigimiz fuar tasimaciligi islemlerini Osmangazi Bursa ofis taşıma hizmetlerimiz içerisinde en kaliteli sekilde gerçeklestiriyoruz. Özellikle fuar stantlarinda yer alacak degerli malzemelerin sigortalama faaliyetlerini çekinmeden yapan sigorta sirketleri ile çalismaktayiz. Ekspertiz hizmeti sayesinde tasinacak malzemelerin yerinde muayenesi yapildiktan sonra nakliyat sözlesmesi detayli bir sekilde hazirlanmaktadir. Fuar stantlarin kirilacak degerli malzemeler özel ambalajlar içerisinde tasinmakta özel kutular ile araç içerisine istiflenmektedir. Depolanmasi gereken fuar malzemelerinin depolama sahalarinda nemden, rutubetten uzak profesyonel istifleme islemlerine tabii tutularak uzun süre kalabilecekleri alana teslim edilmektedir.

 
Özellikle Osmangazi Bursa şehirlerarası nakliyat çalismalarinin en hassas taraflarindan birisi olan fuar tasimaciligi esyalarin dayanma süresine göre daha hassas bir sekilde gerçeklestirilmektedir. Özel araçlar ile yapmis oldugumuz tasima islemlerini özel personel ile de gerçeklestirmekteyiz. Bu sekilde müsterilerimize vermis oldugumuz degeri ve önemi kaliteli bir sekilde açikliga kavusturmaktayiz. Özellikle fuar stantlarinin zamaninda kurulmasi, toplanmasi ve yer degistirilmesi firmamiz tarafindan özenle yapilmaktadir. Özellikle çalismalarin en önemli hassas noktalarindan birisi olan degerli esyalarin bayan paketleme elemanlari tarafindan hassas bir sekilde gerçeklestiriyor olmasidir. Bu konuda müsterilerimize verdigimiz degeri daha açik bir sekilde göstermek için profesyonel elemanlarimiz ve kaliteli tasima sistemini gelistirmeye yönelik çalismalar yapmaktayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.