Ekrem Acar Lojistik Şirketi

Firmamiz evden eve nakliyat, nakliyat, evden eve tasimacilik adina deneyimlerini kazandiran nakliyat bölümüne her zaman yeni çizgiler sunmaktadir. Bursa evden eve nakliyat firmalari dendiginde ilk olarak hatira gelen firma bizim nakliyat firmamizdir. Firmamiza bu kuvveti ve cesareti saglayan sey kuskusuz siz degerli müsterilerimizin hizmetimizden kaldigi memnuniyet duygusudur. Bölgemizdeki nakliye firmalar denildiginde kendi firmamizin ilk  akla gelmesinden dolayi kendimizle övünüyoruz. Zira biz isimizi en iyi sekilde yerine getiririz.

Gemlik
  Nakliye sektöründe yillara  dayanan tecrübemiz ile tek hedefimiz  evden eve nakliyat hizmetlerinde güvenli tasimayi siz degerli müsterilerimize yasatmaktadir. Genis araç filomuz ve isinde deneyimli personellerimizle günün yirmi dört saati hizmetinizdeyiz.Firmamiz çalisanlarinin içerisinde mobilyaci eleman bulundurdugumuz için her çesit mobilyalarinizi dikkatle söküp ikamet edeceginiz yeni adresinizde tekrar montaji yapilmaktadir.Ev ve Bursa ofis taşıma islerinde artik daha güvenli bir sekilde tasinmak sizinde hakkiniz. Firmamizin paketleme sistemini, paketleme yaparken kullandigi malzemeleri, elemanlari, araç ve gereçlerini inceleyin. Firmamizin daha önce yapmis oldugu hizmetler hakkinda bilgi alip güven konusunda aklinizdaki soru isaretlerini giderebilirsiniz.Evden eve hizmet nakliyat hizmetlerinde müsterilere iki çesit fiyat verilmektedir.

Birincisi bütün esyalari tamamiyla küçük ev esyalari vitrin dolaplar bilgisayar Bursa asansörlü nakliyat sizin tarafinizca toplanir paketleme ve kolilesmesini sizin yaptiginiz ikincisi de A dan Z ye bütün islerin nakliye isletmesi tarafinca yapilmasi ve ona göre de fiyat verilmesidir. Sizler esyalarinizi tasiyacak aracin açik mi yoksa kapali mi oldugunu kesinlikle bilin. Firmanin beyaz esyalarinizin kurulum yapip yapmadigini önceden sorarak ögrenin. Tasinilacak günden bir iki gün önce aracin yükleme yapilacagi alanin uygun hale getiriniz.  Aracin eve maksimum yaklasacagi mesafeyi firmamiza bildirmeniz daha verimli bir çalisma imkani saglamamiz için yararli olacaktir. Detayli bilgi için irtibata geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.