Emtana Kurumsal Nakliyat Şirketi

Nakliyat isleriyle ugrasan firmalar esya tasimaciligi hizmeti de vermektedir. Esyalariniz itinali bir sekilde hasar görmeden tasinmaktadir. Evden eve nakliyat alaninda tasimacilik yapan firmalar asansörlü ya da asansörsüz tasima hizmeti vermektedir. Yüksek katlarda oturanlar ya da yüksek katlara tasinanlar için hidrolik asansörlü tasima hizmeti almalari tavsiye edilmektedir. Bu sekilde esyalar hem hizli bir sekilde tasinir hem de esyalarin zarar görme olasiligi oldukça az olur. Bursa asansörlü nakliyat hizmetinde öncelikle tasinacaginiz evde bir ön degerlendirme yapilir. Uzman çalisanlar tarafindan yapilan degerlendirmede esyalarinizin durumuna bakilir, sökülmesi gereken mobilyalar degerlendirilir. Ayrica evinizin hangi katta oldugu ve tasinacaginiz evin bulundugu kat degerlendirilir.

Evinize asansör kurulmasinin uygun olup olmadigi degerlendirilir. Bursa Ev tasima için sizlerin belirledigi bir tasima günü kararlastirilir. Bütün detaylar belirlendikten sonra firma ve ev sahibi arasinda bir tasima sözlesmesi yapilir. Bu sözlesme haklarinizin korunmasi açisindan önemlidir. Bunun yaninda esyalarinizin tasima ve nakliye sirasinda hasar görmesine ya da kaybolmasina karsi degerinde sigorta yapilmasi gerekir. Sigorta islemleri firma tarafindan yapilir ve sözlesmede belirtilir.

Esyalariniz baska bir sehre tasinacak ise firmanin sehirlerarasi nakliyat hizmeti vermesi gerekir. Bunu tasinma öncesinde belirtebilirsiniz. Tasinma gününde her sey kararlastirildigi sekilde yapilir. Firmanin uzmanlarin olusan ekip sabahleyin gelerek esyalarinizi toplar, ambalaj yapar ve asansör ile tasima aracina alir. Bundan sonraki asama daha kolay olur. Esyalariniz yeni evinize alinarak montaj gibi islemleri de yapilarak yerlestirilir.Tasima firmalari bu hizmetlerinin disinda müsterilerine Bursa ofis tasima ve ev depolama gibi önemli hizmetleri de vermektedir. Esyalarinizin bir kismini depoda bekletmek isterseniz, tasindiginiz evde geçici olarak ikamet edecekseniz ya da eviniz kentsel dönüsüme verildigi için esyalarin bir kismini depoda tutmak isterseniz bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.