Gazi Şehirlerarası Nakliyat

Bursa’ninher ilçesine hizmet veren Yildirim Bursa asansörlü taşıma firmamiz isini basarili bir sekilde tamamlamaktadir. Esyalariniza hassas bir sekilde davranarak zarar görmelerini minimuma indiriyoruz. Müsterilerimiz ile aramizda yaptigimiz sözlesme maddelerinde her zaman sizin menfaatleriniz ön planda tutulmaktadir. Esyalariniz sigortali olarak tasindigi için kirilma gibi olumsuz olan durumlarda en yenilikçi çözümler ile telafi edilmektedir. En hassas olan mutfak esyalariniz muhafaza saglanilan paketleme malzemeleri ile sarilarak saglam kolilere düzenli bir sekilde yerlestirilmektedir. Böylece tasinma ve kaza sorunlari tamamen ortadan kalkmis olur.

Yildirim Bursa ofis nakliyat sürecinin en zor olan kismi buzdolabi, çamasir ve bulasik makinasi gibi esyalarin kisileri zorlamasidir. Bunun için evin en uygun yerine sabitlenen asansör sistemi devreye girerek rahat bir tasinma saglaniliyor. Esyalar yine ayni sekilde sarilarak asansöre dengeli olarak yerlestirildigi için hiç bir sekilde zarar görmüyor. Araçlarin da bakimi düzenli olarak yapildigi için arza sonucu yolda kalma ya da farkli problemler ile asla karsilasmiyoruz. Siizn istek ve önerilerinizi her zaman dikkate alarak tasinmaya bu sekilde yön veriyoruz. Müsteri memnuniyetli hareket ettigimi için her zaman basarili oluyoruz. Esya yogunlugunuzu anlamak için evinize önceden kesfe gelerek bu sekilde ücretlendirmeyi net bir sekilde size iletiyoruz. Piyasaya göre fiyatlarimiz her bütçeye uyacak sekilde düzenlenmistir. Kredi karti ve nakit ödeme seçeneklerimiz bulunmaktadir.

Mobilyalar da Yildirim Bursa şehirlerarası nakliyat sürecindeki en zor olan kisimlardan oldugundan bu konuda uzman olan ekibimiz seri bir sekilde bilinçli olarak esyalarin montajini yapmaktadir. Parçalara ayrilmis olan esyalar yeni lan evde kulanma hazir hale getirilerek eski saglikli sekliyle kullaniliyor. Kafaniza takilan bir durum oldugu zaman müsteri hizmetleri numaralarimizdan arama yaparak yetkili olan kisiden detayli sekilde bilgi alabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.