Ilgi Evden Eve Nakliyat

Tasinmak istiyorsunuz ancak güvenilir bir nakliye firmasi bulamiyor musunuz? Hem bütçenize uygun, hem de uzman bir kadro ile mi çalismak istiyorsunuz? O halde dogru adrestesiniz. Yillardir bu alanda hizmet veren Osmangazi evden eve nakliyat firmamiz, artik tüm ülkeye hizmet vermekte. Ülkenin bir ucundan diger ucuna da tasinsaniz, uzman kadromuz ve kapali kasa araçlarimiz ile hizmetinizdeyiz. Ayrica asansörlü nakliye sistemlerini kullanan nadir firmalardan biriyiz. Bu sistemler sayesinde esyalarinizi çok daha güvenli bir sekilde araçlarimiza yükleyebiliyoruz.

Daha önce yasadiginiz kötü tasinma tecrübelerini bir kenara birakabilirsiniz. Artik profesyonel nakliye hizmetleri ile sektörde öncü olan bizler variz. Esyalarinizin kutulama ve ambalajlama islemlerini dahi üstleniyor ve günler öncesinden hazirlik yapmaniza gerek birakmiyoruz. Osmangazi evden eve nakliyat firmasi olarak ayni zamanda esyalarinizi tasidiktan sonra monte ediyor, yerlestiriyoruz.

Vermis oldugumuz hizmetler arasinda, sigortali tasimacilik da bulunuyor. Daha önce amatör nakliye firmalari ile yasadiginiz tüm kötü tecrübeleri unutun. Bu tasimacilik sözlesmelerimiz sayesinde, dilediginiz her esyanizi belli teminatlar kapsaminda sigortaliyoruz. Eger söz konusu esyalariniz tarafimizin güvencesi altindayken herhangi bir zarara ugrar ise sigorta kapsaminda ödeme sagliyoruz. Özellikle isyerlerinizde bulunan endüstriyel, elektronik ve teknolojik cihazlarinizi bu sigorta poliçelerimiz ile güvence altina alabilirsiniz.

Genellikle tasinma sonrasinda beyaz esyalarinizin yeniden monte edilmesi ve kurulmasi gerekir. Siradan nakliye firmalari bu esyalarinizi yalnizca tasima görevini üstlenir. Ancak bizler Osmangazi evden eve nakliyat firmasi olarak esyalarinizi tasimakla kalmiyor, ayni zamanda yerlestiriyor ve monte ediyoruz. Üstelik yalnizca beyaz esyalarinizi degil, demonte olarak tasidigimiz tüm esyalarinizi yeniden monte ediyoruz. Üstelik bu hizmetimiz için de sizlerden ekstra bir ücret talep etmiyoruz. Dilerseniz hemen bizi arayin ve profesyonel hizmetlerimizden uygun rakamlara faydalanin. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.