Nazar Evden Eve Nakliyat

Tasinmak gözünüzü korkutabilir. Özellikle de günler öncesinden Bursa taşımacılık hazirliga baslamak hiç de kolay degildir. Paketlenen esyalar kullanilamadigi için günlerce büyük bir magduriyet sizleri bekler. Ancak Istanbul evden eve nakliyat firmamiz sayesinde bu durum tarihe gömülüyor. Çünkü bizler tüm esyalarinizi tasiyacagimiz gün paketliyoruz. Yani sizin 1 hafta, 10 gün öncesinden hazirlik yapmaniza gerek kalmiyor. Üstelik tasinacak nokta bir isyeri dahi olsa, egitimli personellerimiz kisa sürede tüm esyalarinizi paketlemeyi basariyor.Eger yüksek bir katta oturdugunuz için ya da apartmaninizdaki merdivenlerin çok dik, çok güvensiz oldugu için endiseleniyorsaniz bizler buna da çözüm getirdik.

Artik asansörlü sistemler ile tasinma devri basladi. Bu sistemlerimiz Bursa asansörlü nakliyat sayesinde insan gücüne hiç ihtiyaç duymadan esyalarinizi araçlara yüklüyor ve indiriyoruz. Bunun için bulundugunuz yerde pencere ya da balkon bulunmasi yeterli. Ayrica bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak tüm esyalariniz için sigorta poliçesi de düzenliyoruz. Yani bu poliçeler sayesinde, olasi bir risk gerçeklesir ve esyalariniz zarar görür ise tarafiniza ödeme sagliyoruz. Üstelik esyalarinizin bedelinden daha fazlasini ödüyoruz ki sizler magdur olmayin.

Bizlerden alacaginiz hizmet, paketlemeden monteye ve Bursa ofis taşıma yerlestirmeye kadar her ayrintiyi kapsiyor. Dilerseniz anahtar teslim nakliye hizmeti de satin alabilirsiniz ve nakliyenin hiçbir ayrintisi ile ilgilenmek zorunda kalmazsiniz. Paketlemede kullandigimiz tüm ambalajlar nakliyeye özel gelistirilmis, dayanikli olanlardir. Ayrica demonte hizmeti alabileceginiz nadir firmalardan da biriyiz. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, hizmet verdigimiz müsterilerimizin hiçbir ayrinti ile ugrasmasini istemiyoruz. Bu sebeple monte gibi hem para, hem de zaman gerektiren ayrintilar ile kendimiz ilgileniyoruz. Hatta sizler için ücretsiz eksper hizmeti de veriyor ve sizlere en uygun rakami vermek adina ekspertiz çalismalari yapiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.