Nilüfer Evden Eve Nakliyat

Genellikle tasinma islemi yaz ya da bahar ayina birakilir. Çünkü kis aylarinda tasinmanin zorlu oldugu düsünülür. Hâlbuki kapali kasa araçlarimiz ve uzman kadromuz ile bizler bu algiyi yikiyoruz. Üstelik sizlere hiç is birakmadan nakliyenin tüm ayrintilari ile tek tek ilgileniyoruz. Sizler çay ya da kahvenizi yudumlarken evinizi ve isyerinizi ayni gün içinde tasiyoruz. Araçlarimizin kapali kasa olmasi, esyalarinizin nakliye sirasinda düsüp zarar görme riskini minimize ediyor. Ayrica yagisli havalarda dahi esyalariniz asla zarar görmeden tasinmis oluyor.

Firmamizin sizler için sagladigi tek avantaj da bu degil. Ayni zamanda paketleme derdinden de sizleri kurtariyoruz. Tasinmak söz konusu oldugunda, tüm ev halki günler öncesinden esyalari paketlemeye baslar. Bu müthis bir zahmete ve yorgunluga sebep olur. Ancak bizler Nilüfer evden eve nakliyat olarak paketlemeyi sizler için yapiyoruz. Üstelik beyaz esyalarinizdan mobilyalariniza, giysilerinizden elektronik cihazlariniza kadar her esyanizi en saglam ambalajlar ile paketliyoruz. Üstelik hizmetlerimiz bununla da sinirli kalmiyor. Tasindiginiz noktada esyalarinizi yeniden paketlerinden çikariyoruz ve dilediginiz noktalara yerli yerince birakiyoruz.

Firmamiza ait olan vinçli asansörlü sistemler, tasinmayi kolaylastiran bir baska ayrinti. Bu sistemler sayesinde tek seferde onlarca esyanizi ayni anda pencere ya da balkonunuzdan çikarir, direkt olarak araçlarimiza yükleriz. Bu sistemler hem zamandan kazandirir, hem de insan gücünün olusturdugu riskleri ortadan kaldirir. Nilüfer evden eve nakliyat olarak hem Istanbul içi, hem de Türkiye geneli vermis oldugumuz nakliye hizmetlerinde bu sistemleri kullanmaktayiz.

Eger sizler de profesyonel ve hizli bir nakliye hizmeti almak isterseniz hemen müsteri destek ekibimizi arayin. Ekiplerimiz tarafiniza ücretsiz eksper gönderecek ve fiyat teklifi verecektir. En uygun rakamlara Nilüfer evden eve nakliyat firmasinin farkini sizler de yasayabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.