Özaslan Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliye çalismalarinda müsteri memnuniyetini saglamak ve bu Bursa şehirlearası nakliyat müsteri memnuniyeti sayesinde firma kalitemizi arttirmayi hedeflemekteyiz. Özellikle yapmis oldugumuz çalismalarimizda doyurucu müsteri memnuniyetini saglamayi hedefliyoruz. Hedeflerimiz arasinda yer alan Osmangazi evden eve nakliyat memnuniyeti çerçevesinde özellikle tasima hizmetlerinde paketleme hizmetlerinde ve montaj ve de montaj islemi hizmetlerinde kaliteli, hizli ve güvenli çalisma yapmayi planlamaktayiz. Planlarimiz içerisinde müsterilerimizin esya sigortalama faaliyetlerinde hizmet detaylari açik bir sekilde görmesini sagliyoruz Bu sayede müsterilerimizin teminat bedellerini belirlerken esyalarinin güncel digerlerini karsilanip karsilanmadigini bilmesi onlar açisindan doyurucu bir hizmet garantisi ortaya çikarmaktadir.

 Tasima hizmetlerini gerçeklestirirken öncelikle telefonda fikir alisverisinde bulunurken doyurucu bir bilgi sunmayi hedefliyoruz. Müsteri hizmetleri departmaninda çalisan elemanlarimiz Osmangazi Bursa evden eve nakliyat çalismalarinda bilgi sahibi olan kisilerden olusmaktadir. Bu kisiler sayesinde evden eve nakliye çalismalarini daha bilinçli halde yapabilecek ev sahipleri ve isyeri sahipleri ortaya çikariyoruz. Özellikle evden eve tasima fiyatlari konusunda ortaya çikarilmis tüm bedellerin hizmet kalitesini karsilayip karsilamadigini ev sahipleri açik bir sekilde görmektedir. Görsel açidan gerçeklestirilmis olan faaliyetlerin incelenmesi için web sitemiz içerisinde gerekli videolar sunulmaktadir. Görsel tasima sekilleri paketleme ve diger faaliyetler detayli bir sekilde sunulmaktadir.

 Evden eve nakliye çalismalarini gerçeklestirirken müsterilerimize sadece reklam amaçli bilgi vermeyi hedefliyoruz. Gerçeklestirdigimiz çalismalarin içerisinde bulunmalarini esyalar alindigi noktadan teslim edilecek noktaya varincaya kadar geçen süre içerisinde tüm bilgilendirmeler yapilmaktadir. Böylelikle en basta anlasma bölümünde tasima ve yükleme bölümünde depolama ve sigortalama bölümünde bütün detaylar ev sahiplerini ve is yeri sahiplerinin önünde yapilmaktadir. Bilinçli bir sekilde gerçeklestirilen Osmangazi Bursa asansörlü taşıma faaliyetleri sonucunda kaliteli hizmetler, doyurucu  memnuniyet ortaya çikarmaktadir. Göz doyuran ve gönül hos tutan hizmetlerimizin kalitesini hiçbir zaman bir alt kademeye düsürmemeyi hedefliyoruz. Arastirma ve gelistirme faaliyetlerimizi Avrupa standartlarinda esya tasimaciliginin yapacak sekilde gerçeklestirmekteyiz 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.