Özçapanoğlu Profesyonel Nakliyat

Tasinmak bazilari için yeni bir heyecan olabilir. Yeni bir evde yasamaya baslamak ilgi çekici olabilir. Bazilari için de tasinmak zorlu bir süreç olarak düsünülebilir. Esyalarin nasil tasinacagi, nasil toplanacagi, yerlesecegi konusunda tedirginlik yasanir. Bursa ev taşıma sektörünün ortaya çikmasiyla birlikte tasinma külfet olmaktan çikti. Tasinmaya karar verdiginiz zaman bir tasima firmasi ile temasa geçebilirsiniz. Yakinlarinizdan alacaginiz referansla, internetten yaptiginiz arastirma sonucunda ya da baska bir yolla mutlaka bir tasima firmasina ulasabilirsiniz. Nilüfer Nakliyat firmalari esyalarinizi oturdugunuz evden alarak yeni evinize kadar tasir. Bu asamalarda siz hiç yorulmazsiniz. Sizin yapacaginiz tek sey degerli ve özel esyalarinizi toplamak, bunlari ayirmak olacak.

Ev tasima sirasinda firmanin ekibi esyalarinizi özenle toplayacak ve ambalaj yapacaktir. Esyalarin hiç biri ambalajsiz tasinmaz. Toza, kirlenmeye, darbeye, çizilmeye, kirilmaya karsi mutlaka uygun bir malzeme ile ambalaj yapilir. Ayrica sökülmesi gereken elbise dolabi gibi mobilyalariniz da mobilya ustasi tarafindan hazirlanir. Bu esyalarin montaji da firma tarafindan yapilir. Evinizi baska bir sehre tasiyorsaniz Bursa şehirlerarası nakliyat yapan bir firma ile anlasma yapmanizda yarar var. Bu firmalar esyalarinizi sigortali sekilde tasiyacaktir. YollardaNilüfer Bursa ev taşıma sirasinda olabilecek kazalara karsi esyalariniz güvende olacaktir.

Firmanin evinizde yaptigi ekspertiz sirasinda asansör kullanimi da degerlendirilecektir. Alt katlarda modüler asansör, üst katlarda ise hidrolik asansör kullanilacaktir. Ancak evinizin asansör kurulumu için uygun konumda olmasi da sarttir. Esyalar asansör ile tasindigi takdirde zarar görme olasiligi da oldukça az olur.Evden eve tasima yapan firmalar Nilüfer ofis tasima ihtiyacinizda da size yardimci olabilir. Isyeri adresinizi degistirmek istiyorsaniz ofis esyalarinizi tasimak için profesyonel yardim alabilirsiniz. Firmalar ayni zamanda ev depolama alani ihtiyaci olan müsterilere de yardimci olmaktadir. Esyalarinizi uygun fiyatlara geçici olarak firmanin depolama alanlarinda bekletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.