Özdemir Evden Eve Nakliye

Profesyonel bir nakliye hizmetinin içerisinde, montaj – kurulum, paketleme ve sigorta gibi avantajlar bulunmalidir. Avrupa ülkelerinin hemen hepsinde, nakliye hizmeti tüm bu hizmetleri ücretsiz olarak kapsamaktadir. Bizler de Avrupa standartlarinda bir nakliye hizmetini ayaginiza getiriyoruz. Artik ne paketleme ile ugrasmaniza gerek var, ne de montaj için ayrica para ödemenize. Bizler kim miyiz? Elbette Bursa evden eve nakliyat firmalari arasinda en sik tercih edilen, sehir içi ve sehir disi nakliye sirketiyiz. Gelismis araç filomuz, egitimli uzman kadromuz ve son teknoloji cihazlarimiz ile hizmetinizdeyiz.

Son teknoloji cihazlarimiz arasinda asansörlü sistemler de bulunuyor. Bu sistemler sayesinde en yogun nakliye hizmetleri dahi kolaylikla yapilabiliyor. Özellikle hassas cihazlar, insan gücü ile degil, bu sistemler ile çok daha güvenli bir sekilde tasiniyor. Bursa evden eve nakliyat firmasi olarak bu sistemlerimiz sayesinde hem esyalarinizin zarar görme riskini minimize ediyoruz, hem de çalisanlarimizin can sagligini tehlikeye atmamis oluyoruz.

Tasima öncesinde evinize ya da isyerinize gelen ekiplerimiz sizlere paketleme konusunda destek veriyor. Esyalariniz belli bir düzen çerçevesinde, özel ambalajlar ile profesyonel sekilde paketleniyor. Böylelikle hiçbir esyaniz kaybolmadan, güvenle istediginiz noktaya tasiniyor. Bilgisayar, beyaz esya ya da elektronik cihaz gibi hassas esyalarinizi özel ambalajlarimiz ile kapliyor ve zarar görme olasiliklarini sifira indiriyoruz.

Esyalariniz için endiselenmek elbette en dogal hakkiniz. Ancak tüm endiselerinizi bertaraf edebilmek için bir ürünümüz daha var. Sigortali tasimacilik sözlesmeleri. Eger esyalariniz firmamiza emanetken zarar görür ise tarafiniza Bursa evden eve nakliyat firmasi olarak derhal ödeme gerçeklestiriyoruz. Artik esyalariniz için endiselenmeyi birakin ve tasinmanin keyfini sürün. Tasidigimiz esyalarinizi da tek bir kurus daha talep etmeden yerlestiriyor ve monte ediyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.