Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Aksu Otomativ Nakliyat

Tasinmaya karar verenler zorlu bir sürece adim atarlar. Bu süreçte güvenilir, deneyimli bir Büyükçekemece evden eve nakliyat yapan tasima firmasindan yardim alirlarsa sorunsuz bir tasinma süreci geçirebilirler. Evinizi ayni semtte bir yere, ayni sehirde bir yere ya da baska bir sehre tasiyabilirsiniz. Baska bir sehre tasinmaniz gerekiyorsa tasima firmasinin sehirlerarasi nakliyat hizmeti de vermesi gerekir. Bu tür detaylari görüstügünüz firmaya iletmelisiniz. Bunlarin her biri tasima maliyetine yansiyacaktir.

Tasinacaginiz evin uzakligi özellikle yakit giderlerini etkileyecektir. İstanbul otomativ nakliyat Bunun disinda tasinma fiyati esyalarinizin miktarina, evinizin konumuna göre belirlenir. Esyaniz fazla olursa fiyat biraz yükselebilir. Ayrica hidrolik asansör kullanimini gerektirecek yüksek katlarda oturuyorsaniz fiyatlara asansör fiyati da eklenecektir. Alt katlarda oturanlar için modüler asansör yeterli olacagindan firma bunun için ek fiyat talep etmeyebilir. Büyükçekemece Nakliyat firmasi esyalarinizi tasirken olasi kaza risklerini de göz önüne alir. Bunun için esyalarinizi degerinde olacak sekilde tasima sigortasi yapar. Olasi kaza durumunda esyalarinizin bedeli sigortadan karsilanir.

Ev tasima günü belirlendikten sonra isiniz daha kolay olur. Firma ile tasima sözlesmesi imzaladiginiz için yapilacaklar sözlesmede belirtilir. Esyalariniz düzenli bir sekilde toplanir, uygun sekilde ambalaj yapilir. Evden eve esya tasima sirasinda esyalarin açikta tasinmamasi esas alinir. Bu esyalarin kirlenmemesi, tozlanmamasi, hasar görmemesi ve görünüm olarak daha iyi oldugu için tercih edilir. Büyükçekemece şehirlerarası nakliyat sirasinda da esyalar degerinden kaza sigortasi yapilir.Tasima firmalarindan Büyükçekemece ofis tasima için de destek alabilirsiniz. Ofisinizi baska bir yere ayni olanaklarla tasiyabilir, islerinizi de aksatmamis olursunuz. Firmalar bu hizmetlerin disinda ev depolama denilen yeni bir hizmet sunmaktadir. Esyalariniza geçici bir yer ariyorsaniz mutlaka depolama kosullari hakkinda firma ile iletisime geçmelisiniz. Uygun fiyatlara esyalarini güvenli bir yerde bekletebilirsiniz.

Yorum Gönder