Evnak Evden Eve Nakliyat

Çanakkale nakliyat firması 1. sinif tasimacilik hizmetleri, uygun fiyatlari  ve uygun ödeme kosullariyla tasimacilik sektöründe yillardir kalitesinden ödün vermeden faaliyetlerine devam etmektedir.  Kamyonet, Kamyon, Tir ve esya asansör araçlarindan olusan kocaman bir  araç filosu  güler yüzlü, deneyimli, is ahlakina sahip çaliskan egitimli personelleri ile uzun seneler müsterilerine tasimacilik hizmeti sunabilmeyi amaçlamaktadir. Bizim için müsteri memnuniyeti ve esya güvenligi her seyden önce gelmektedir. Gerçeklestirecegimiz o tasima isleminden firmamizin zarar etmesi söz konusu olsa dahi müsteri memnuniyetini saglamak adina bunu bütün açik yürekliligimizle söyleyebiliriz ki gözümüzü kirpmadan o tasimayi  yapariz. Çünkü biz dürüst yapilan her isin kutsal oldugunu inaniyoruz ve tasimacilik sektöründeki faaliyetlerimizi de bu dogrultuda sürdürüyoruz.

 

 Istanbul Nakliyat ile sehir içinde  Çanakkale ofis taşıma ile de sehirlerarasinda evinizin veya ofisinizin ya da herhangi baska bir yerdeki esyalarinizi tasitmak istediginizde  bize basvurmaniz halinde derhal tasima islemi için yerine getirilmesi gereken yasal prosedürleri yerine getiririz. Hemen akabinde esyalarinizin tasima sirasinda basina herhangi bir zarar gelmesi ihtimaline karsi degerleri üzerinden sigorta yaptirilabilmesi için experlerimizce esyalarinizin degerlerini tespit ederiz  ve tespit edilen bu degerler üzerinden esyalarinizi kapsamli bir sekilde her türlü zarara karsi, en ufak bir çizik dahi olsa bile  karsilanacak sekilde  sigortasini yaptiririz.   Tasimacilik yapan firmalarin daha fazla kar edebilmek amaciyla en fazla basvurduklari yöntemlerden biri de kalitesiz ve kirli ambalajlama malzemeleri kullanmalidir. Firmamiz ise her seferinde tek kullanimlik en kaliteli ambalajlama malzemeleri kullanmaktadir.

 

Ev depolama alaninda hizmet vermekte olan firmamiz Çanakkale lojistik destek ise depolamak istediginiz esyalarinizi evinizden tasima islemlerinde gösterilen ayni hassasiyet gösterilerek her biri paketlenmek suretiyle aldirir ve esyalarinizi depolama için özel olarak hazirlanmis depolara yerlestirir.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.