Arslan Asansörlü Taşımacılık

Tasinma herkes için stresli ve ayni zamanda bedenen kisileri yoran bir konudur. Çorum evden eve nakliye firmasi hem hesapli fiyatlar hem de kaliteli hizmet ile uzun yillardir piyasaya adini basarilari ile duyurmus bir firmadir. Bu nedenle de müsterilerinin memnuniyetini kazanmayi kendine prensip edinmistir. Deneyimli ve tecrübeli çalisanlarimiz ile nakliye isimizi pratik bir sekilde hallediyoruz.

Personelimiz planli bir sekilde çalistigi için söz verdigimiz zamanda tüm Çorum ucuz taşımacılık isleri bitirmis oluyoruz. Bu anlamda kesinlikle hiçbir sekilde bir aksama yasanmaz. Fiyatlarimiz esyalarinizin yogunluguna bagli olarak farklilik göstermektedir. Bunun için de evinizi tasinma öncesinde kesif amaçli ziyarete gelerek esyalarinizin durumunu analiz ediyoruz. Bu ziyaret sonucunda esyalarinizin durumuna uygun olan personel sayisi ve araç büyüklügü de belirliyoruz.Oyalayici ve zahmetli olan mutfak bölümü için kirilmalari önleyecek olan paketleme malzmeleri ile esya sarimi yaparak saglam olan kolilerin içine yerlestirme yapiyoruz. Büyük ve agir olan buzdolabi, firin, koltuk, çamasir ya da bulasik makinasi gibi esyalarin tasinma isini de asansör sistemi ile tasiyoruz.

Bu konudaki püf nokta esyalarin sistemin içine dengeli sekilde yerlestirmesidir. Çorum ev tasima çalisanlari saglam bir alt yapi ile çalismaktadir. Esyalariniz sigortali bir sekide tasindigi için yasanacak bir aksilikte en iyi sekilde telafi yoluna gidilmektedir. Web sitemizde tüm bu hizmetlerin görsel ve bilgileri detayli bir sekilde yer almaktadir. Inceleyen kisilerin karar vermelerine yardimci olmaktadir.Tasinmada isçilik isteyen durumlar arasinda olan mobilya montaji için Istanbul evden eve nakliyat firmamizda bu konuda usta bir ekip bulunmaktadir. Mobilyalariniza hiç bir sekilde zarar vermeden söküp tekrar kurulum yaparak bu konunun da atlatilmasi saglanilir. Kafaniza takilan sorulari destek hattindan arama yapip yetkili olan kisilere sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.