Çakir Evden Eve Nakliyat

Evinizden tasinmak zorunda iseniz mutlaka profesyonel yardim almanizi öneririz. Tasinma stresi yasamadan bütün islemler istediginiz gibi yapilsin. Evden eve nakliyat isi yapan firmalar tam istediginiz yardimi yapacaktir. Bu alanda hizmet veren firmalar tasinma sürecinde her detayi sizin yerinize düsünür, planlar ve yapar. Tasinirken herkesin tek derdi esyalarin hasar görmeden yeni eve götürülmesini saglamaktir. Herkesin farkli esyalari oldugu için tasinma sirasinda kisiye özel planlama yapilmalidir.Bu nedenle tasinmadan önce firmanin yetkileri evinizde bir ön degerlendirme yapacaktir. Esyalariniza bakacaklar, evin durumuna göre asansörlü tasima yapilip yapilmayacagini degerlendireceklerdir.

Ev sahibi ile tasima fiyati ve tasima günü konusunda anlasma saglandiktan sonra bir sözlesme düzenlenecektir. Sözlesmeye iki tarafta imza atarak katki yapar. Sözlesme içeriginde tasinma sürecinde yapilacaklar ve yapilmasi gerekenler tek tek belirtilir. Esyalarin tasinma ve nakliye sirasinda olasi kazalara karsi sigortalanmasi da gerekir.Ev tasima basli basina tecrübeli bir ekip isidir. Mobilyadan anlayan, beyaz esyadan, elektronik esyadan anlayan çalisanlar ekipte yer almalidir. Ayrica firmanin yetkilisi tasinma sürecini yönetmek üzere ekipte bulunmalidir. Bunlara dikkat edilirse sorunsuz sekilde tasinabilirsiniz. Tasinma sirasinda hidrolik asansör kullanilirsa yüksek katlara tasinma konusunda hiç sikinti yasamazsiniz. Esyalariniz hasar görmeden tasinabilir. Eger sehirlerarasi nakliyat için yardim almak isterseniz tasima firmasindan bunun ücretini ögrenebilirsiniz. Normal tasima fiyatina aracin yakit giderleri ilave edilerek bir fiyat belirlenecektir.

Tasima sirketleri tarafindan son zamanlarda hizmete sunulan ev depolama hizmeti de oldukça ragbet görmektedir. Bu daha çok büyük sehirlerde yapilan kentsek dönüsüm için kisa süreligine esyalarina yer arayan kisilerin isine yaramaktadir. Bunun yaninda evde fazla esyasi olan, kullanamadigi yer kaplayan esyalari olan ya da daha küçük bir eve tasinanlar için de ideal bir seçenektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.