Elit Spot İkinci El Eşya Taşımacılık

Evinizi ya da ofisinizi tasitmak istiyor ama esyalarimin basina bir sey gelir diye de kaygilanmadan edemiyor musunuz? Düzce şehirlerarası nakliyat ile sizi tüm bu kaygilarinizdan kurtariyoruz.  Isini profesyonelce yapan ekiplerimiz sayesinde evinizi veya ofisinizi güvenli bir sekilde tasitabilirsiniz. Son model araçlardan olusan özel olarak tasarlanmis tasima filomuz hizmetinizde. Tasimacilik isinin en önemli prensibi ekip olarak çalismaktir. Bizde bunun önemini çok önce farketmis öncü bir firma olarak tasimacilik islemlerinin tüm asamalarini tam bir ekip çalismasi sayesinde gerçeklestirerek müsterilerimizin memnuniyetini sagliyoruz.

Ekip çalismasinin geregi olarak personelimiz arasinda is bölümü yapilarak her bir personelin kendi yaptigi is konusunda uzmanlasmasi saglanir. Konusunda uzmanlasan personelimiz bu sayede tasima isleminizi mümkün olan en kisa sürede ve en basarili bir sekilde tamamlarlar. Tasima islemi esnasinda özellikle kirilabilme ihtimali yüksek olan esyalariniz özenle havali ambalajlama paketlerine sarilarak zarar görmeleri engellenir. Kurulu vaziyetteki mobilyalariniz sökülerek tek tek paketlenerek tasma araçlarina yerlestirilir. Eger tasindiginiz ev ya da ofisiniz yüksek katlarda ise merdivenlerde tasinarak zarar görmemesi için mutlak surette esya asansörü yardimiyla esyalariniz tasinir. Olur da yine de esyalarinizda herhangi bir zarar olusacak olursa diye tüm esyalarinizi degerleri üzerinden sigorta altina aliyoruz. Düzce Taşımacılık olarak sizin zarara ugramamaniz için gerekli tüm önlemleri alarak tasinma islemlerinizi gerçeklestiriyoruz.

Profesyonel tasimacilik hizmetlerimizin yaninda siz degerli müsterilerimizin depolama ihtiyaçlarina da uygun ve ekonomik çözümler sunuyoruz. Düzce ev taşıma sayesinde ev yada ofis esyalarinizi, esya muhafaza edilmek üzere özel olarak hazirlanmis, haserat, rutubet, nem ve su basma problemi olmayan dezenfekte edilmis, yangin- deprem gibi durumlara karsi sigortali depolarimiz da ister uzun süre ister kisa dilediginiz kadar muhafaza edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.