24 Ambalajlı Nakliyat Şirketi

Hem Istanbul’un, hem de ülkenin en güvenilir nakliye firmalarindan biriyiz. Bu güvenimizi ise kullandigimiz ekipmanlara, usta kadromuza ve ekonomik fiyat politikamiza borçluyuz. Ayrica tasimacilik için özel olarak tasarlanmis araçlarimiz ile esyalariniz sorunsuz bir sekilde tasiniyor. Bu araçlarimizin kasasi her türlü esyaniza uygun olarak gelistirildigi için, esyalarinizin devrilme, birbirine çarpma ve düsme riski bulunmuyor. Üstelik günes, çig, don, yagis da tasinmaniz için artik engel teskil etmiyor. Çünkü araçlarimiz kapali kasa olarak, her mevsim tasimacilik yapacak sekilde dizayn edilmistir.

Özellikle kullanmis oldugumuz asansörlü sistemler, tasinmayi kolay ve eglenceli bir hale getiriyor. Çünkü bu sistemler sayesinde tek seferde, onlarca esyaniz araca alinabiliyor. Üstelik insan gücünden uzak bir teknoloji oldugu için, insan gücünün olusturabilecegi riskleri de bertaraf ediyor. Merkez Erzincan şehirlerarası nakliyat firmasi olarak, bu sistemlerimiz ile hem evlerinizi, hem de isyerlerinizi tasiyabiliyoruz. Bunun teknolojiler ile yükleme yapabilmek için pencere ya da balkonlarinizi kullaniyoruz. Artik merdivenlerden gürültülü ve riskli sekilde esya tasima derdine son.

Bizimle daha önce çalismis olan firma ve kisiler, fiyat politikamizi iyi bilirler. Bizler her daim ekonomik rakamlara, üstün kalite hizmet vermek için çalisiriz. Hatta bunun için de Merkez Erzincan nakliyat firmasi olarak bünyemizde ücretsiz eksper bulundurmaktayiz. Eksperlerimizin amaci, esyalarinizi kontrol ederek sizlere en uygun fiyat teklifini sunmaktir.

Esyalarinizi tasidiktan sonra görevimiz sonlanmiyor. Merkez Erzincan asansörlü lojistik firmasi olarak tasidigimiz esyalarinizi paketlerinden çikariyoruz. Sizler esyalarinizi hangi odaya isterseniz hepsini tek tek yerlestiriyoruz. Hatta elektronik cihaz ve beyaz esyalarinizi kurup, çalisip çalismadigini kontrol ediyoruz. Kisacasi, anlastigimiz tutari ödeyerek hem nakliye, hem de monte hizmeti satin alabiliyorsunuz. Hemen arayin ve randevunuzu olusturun. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.