Karadayı Nakliyat Şirketi

Ayni gün içinde sehir içi ya da sehir disi tasimacilik hizmeti almak istemez misiniz? Üstelik son derece güvenli ve profesyonel. Iste bizler Erzurum asansörlü nakliyat firmasi olarak bunun için yillardir sektördeyiz. Hizimizi ise gelismekte olan teknolojik sistemlerden almaktayiz. Özellikle asansörlü sistemlerimiz sayesinde, ofis ve isyerlerinizdeki esyalarinizi dahi birkaç saat içinde araçlara yüklüyoruz. Üstelik apartmaninizdaki merdivenlerinizin dar olmasi ya da asansör olmamasi artik sorun olmaktan çikiyor. Çünkü bu sistemler sayesinde pencere ya da balkonlardan da esyalarin tasinmasini saglayabiliyoruz.

Çalisanlarimiz yillarin tecrübesine sahip, uzman kisilerden olusmaktadir. Tasinmaya karar verdiginizde bu çalisanlarimiz ev ya da isyerlerinize gelir ve tasinacak esyalarinizi paketler. Koltuklarinizdan firininiza, yemek masanizdan televizyonunuza kadar her esyaniz itinayla kaplanir ve araçlara yüklenir. Üstelik kullanmis oldugumuz ambalajlar, isiya ve yirtilmaya dayaniklidir. Özellikle kirilacak olan hassas esyalariniz, bu ambalajlarimiz sayesinde güvenle tasinmaktadir.

Eger alinan tüm önlemlere ragmen, hala zarar görmesinden endise duydugunuz esyalariniz var ise bunun da çaresini düsündük. Artik sizler için tasimacilik sigortasi kullaniyoruz. Bu sigorta sayesinde, zarar görmesinden korktugunuz esyalarinizi teminat altina aliyoruz. Erzurum evden eve nakliyat firmasi olarak, eger risk gerçeklesir ise tarafiniza direkt ödeme yapiyoruz. Özellikle isyerlerinizdeki teknolojik cihazlariniz için sigortali tasimacilik ürünümüzden faydalanabilir ve olasi risklerden dogacak zararlari bertaraf edebilirsiniz.Firmamiz yalnizca sehir içinde degil, sehir disinda da sizlere nakliye hizmeti vermekte. Kilometrelerce öteye dahi gitseniz, ayni kurumsallik, güven ve uzmanlik çerçevesinde nakliye hizmeti alabilirsiniz. Üstelik Erzurum ucuz nakliyat firmasi olarak, en ekonomik nakliye tekliflerini verdigimizi de iddia ediyoruz. Hem güvenli, hem de ekonomik bir tasinma hizmeti için dogru adrestesiniz. Ücretsiz eksper destegimizden faydalanabilir ve tasinmak için ödeyeceginiz bedeli ögrenebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.