222 Lojistik Nakliyat

Sektördeki en saglam ve güvenilir Tepebasi Eskişehir asansörlü nakliyat isi yapan firmamiz bu zorlu ve stresli olayi tamamen ortadan kaldirmayi hedeflemektedir. Bu konuda kendini gelistiren ve her türlü yenilige ayak uyduran bir isim olarak adimizi basarilariyla duyuran bir firmayiz. Simdiye kadar hiç bir sekilde sikayet ya da sitem müsterilerimiz tarafindan kesinlikle almadik. Her zaman isimizi titizlik içinde yaptigimiz için olumsuz olaylar ile karsilasmadik. Her zaman son teknoloji cihazlar ile tasinma isini son derece kaliteli bir sekilde yapiyoruz. Esya yogunlugunuzu anlamamiz için önceden evinizi kesif amaçli ziyaret ederek personelve araç seçimi yapiyoruz. Böylece çok daha ekonomik fiyatlar ile hizmet almis oluyorsunuz.

Kirilacak olan küçük mutfak esyalari için balonlu paketleme malzmeleri ile sarim yaparak saglam kolilerin içine düzenli bir sekilde yerlestiriyoruz. Tepebasi Eskişehir ev taşıma isinin en zor taraflarindan olan agir ve büyük olan esyalar için de evin balkonuna sabitledigimiz asansör sistemini kulaniyoruz. Böylece çizilme, ezilme ve deforme olma gibi durumlarin da yasanmasini engellemis oluyoruz. Sistemli ve düzenli bir sekilde çalistigimiz için söz verdgimiz saatte tüm tasinma isini bitirmis oluyoruz. Ödemelerinizi nakit ve kredi karti seçenekleri ile ödeyebilirsiniz. Piyasaya oranla fiyatlarimiz da son derece uygun fiyatlidir. Bütçeniz zorlanmadan nakliye ücretini karsilayabilirsiniz. Müsterilerimizin özel istek ve taleplerini de her zaman ön planda tutup bu sekilde hareket ediyoruz.

Mobilyalarin sökülüp monte edilmesi konusu Tepebasi evden Eskişehir şehirler arası nakliyat konusunun en özen isteyen taraflarindan bir tanesidir. Güzel bir sekilde sökülen mobilyalarin montaji da kolay bir sekilde yapilmaktadir. Sonuç olarak da saglikli bir kullanim imkani da saglanir. Bu nedenle bu konuda ekibimiz büyük hassasiyet göstermektedir. Web sitemizde her türlü bilgi ve fotograflara bakarak karar verebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.