Huzur Şehirlerarası Taşımacılık Şirketi

Tasinma süreci herkes için hem fiziksel hem de psikolojik olarak yorucu geçmektedir. Eskisehir ev tasima firmamiz bunlarin hiçbirini yasatmadan sizi yeni evinize rahat bir sekilde nakliye etmektedir. Tüm bunlari yaparken modern yöntemleri kullanarak her seyin kolay bir sekilde ilerlemesini saglar. Her türlü yenilik ve son teknolojiyi takip ederek fuarlara katilim gösteriyoruz. Deneyimli ve tecrübeli çalisanlarimiz ile esyalariniza zarar vermeden hizmetimizi sürdürüyoruz.

Sistemli ve düzenli bir sekilde çalistigimiz için söz verdigimiz saatte tüm islerimizi bitiriyoruz. Paketleme yaparak kirilacak olan esyalarin zarar görmesini engelliyoruz. Nakliye asamalarimizin ilk adimi Eskişehir asansörlü nakliyat personel sayisi ve araç büyüklügü belirlemesi yapmak için evinizi kesif amaçli ziyarettir. Sonrasinda fiyat konusunda da net bir ücret belirlemesi yapiyoruz. Böylece bütçeleriniz de olumsuz anlamda etkilenmiyor.Karsilikli olarak yaptigimiz sözlesme maddelerinde sizin hak ve menfaatleriniz korunmaktadir. Esyalariniz sigortali olarak tasindigi için kirilma gibi olaylarda en iyi sekilde telafi yoluna gidiyoruz. Büyük ve elektronik olan esyalarinizin bozulmamasi için yumusak ve ayni zamanda kalin olan ambalajlar ile sarim yapip asansör sistemi ile araçlara esyalari kolay bir sekilde tasiyoruz.

Eskisehir evden eve nakliye personeli evin en uygun Eskişehir ucuz taşımacılık noktasina kurduklari sistemin zeminine esyalari dengeli bir sekilde yerlestirerek saglikli olarak tasinmalarini sagliyor. Tasima yaptigimiz araçlar nakliye için uygun olup, düzenli bir sekilde bakimlari yapilmaktadir.Mobilyalarin söküm ve tekrar kurulumu için Eskisehir evden eve nakliyat firmasi bünyesinde montaj ekibimiz bulunmaktadir. Mobilyalariniz deforme olmadan yeni araçve gereçler ile bu islemler yapilir. Nakliyeclikte en iyi hizmeti veren firmamiz müsteri odakli olarak çalismaktadir. Esyalarinizi riske atmadan bilinçli bir sekilde çalisan firmamizin web sitesinde hizmetlerimizin detayli bilgi ve fotograflari anlasilir bir sekilde yer aliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.