İzzet Altunkaynak Ucuz Nakliyat

Tasinma öncesi ve sonrasi yasanan stres artik sona eriyor. Çünkü Eskişehir lojistik nakliyat sizler tasinirken hiçbir seye karismiyor, yalnizca yeni bir eve tasinmanin verdigi heyecani yasiyorsunuz. Bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak her ayrinti ile tek tek ilgileniyoruz. Üstelik tasinma gerçeklesmeden önce sizlere ücretsiz eksperlerimizi yönlendiriyor ve ekonomik fiyat teklifimizi sunuyoruz. Üstelik çikan ekspertiz raporuna göre hangi araçlarimizi ve hangi teknikleri kullanacagimiza karar veriyoruz. Bu sayede sizlere çok daha profesyonel nakliye hizmeti verme imkâni bulunuyoruz.Firmamiz ülkenin her iline ve ilçesine profesyonel nakliye hizmeti götürmektedir.

Özellikle nakliye öncesi paketleme yapiyor olmamiz, isyerleri için Eskişehir ucuz nakliyat büyük avantaj sagliyor. Çünkü paketleme yapmayan firmalar nedeni ile isyerlerinde yapilan is günler öncesinden duruyor ve esyalar paketlenmeye basliyor. Oysa bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, tasinilacak gün gelip esyalarinizi bizzat kendimiz paketliyoruz. Yani siz tasinmanin gerçeklesecegi güne kadar asla isinize ara vermek durumunda kalmiyorsunuz.Degerli esyalarinizin zarar görme ihtimali sizleri strese sokabilir. Ancak endiselenmeyin. Çünkü bizler sigortali nakliye hizmetlerimiz sayesinde, siz degerli müsterilerimizin asla zarar görmesini istemiyoruz.

Sigorta kapsamina giren tüm esyalariniz, zarar görür ise ödemesini Eskişehir kaliteli nakliyat firması yapiyoruz. Üstelik aninda ve pesin olarak. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak hem sehir içi, hem de sehir disi nakliye hizmetleri verirken bu tasimacilik sigortalarini devreye sokuyoruz.Ister isyerinizi tasiyalim, ister evinizi montaj hizmetlerimiz de nakliyeye dâhildir. Eger bizlerden nakliye hizmeti alirsaniz, ayrica montaj için bir bedel ödemek durumunda kalmazsiniz. Üstelik montaji da esyalarinizi tasir tasimaz gerçeklestiriyoruz. Bu sayede ayni gün içinde tüm esyalariniz düzenli ve hazir bir sekilde kullanilmayi bekliyor. Sizler de hemen arayin ve bu kusursuz nakliye hizmetlerimizden faydalanin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.