Seven Lojistik Nakliyat Hizmetleri

Eskişehir Nakliyat firması çalismalarinda personel güvenligi ilk basamagi olusturmaktadir. Personel güvenligini sagladiktan sonra çalisma prensiplerimizi ve planlarimizi uygulamaya koymaktayiz. Öncelikle ücretsiz ekspertiz hizmeti sunma konusunda vermis oldugumuz sözü tam anlami ile yerine getirmekteyiz. Bunun öncesinde yerinde kesif yaparak esyalarin paketleme esnasinda kullanilacak alan de montaj islemlerinde çalisma sahasi olusturulmakta ve planli, projeli, güvenlik odakli çalismalar gerçeklestirilmektedir. Güvenlik sadece personelimizin emniyetini saglamak amaciyla düsünülmektedir. Güvenligi saglarken öncelikle ev ve isyerlerini sorumluluktan kurtarmayi hedefliyoruz. Böylelikle ev ve is yerleri içerisinde ortaya çikabilecek herhangi bir kaza sonucunda tamamen sorumluluk firmamizin yetkisinde olmaktadir. Çünkü hazirlamis oldugumuz evden eve nakliye sözlesmelerinde bu maddeyi özenle imza altina almaktayiz.
 
Esya sigortalama faaliyeti ile özellikle sadece esyalar degil ferdi kaza önleme sigortasi uygulayarak da elemanlarimizi güvenlik altina almaktayiz. Elemanlarimiz da dâhil olmak üzere ev ve isyerleri içerisinde Eskişehir nakliyat çalismalarina katkida bulunacak ev sahipleri, isyeri sahipleri de sigortalama faaliyeti içine almaktadir. Çünkü esya asansörünün kullanim alaninda hareket kabiliyeti gerçeklestirecek tüm canlilar kazaya karisabilme ihtimali tasimaktadir. Bu ihtimali göz önünde bulundurarak güvenlik odakli çalismalar gerçeklestiriyoruz.

 
Güvenlik konusunda ev ve is yerlerinin bulundugu noktalarin disinda, yol güzergâhinda da önemli bir sekilde önlem almaktayiz. Bunun en önemli hususu terör tehlikesine karsi Eskişehir asansörlü nakliyat soförlerimizin ve tasiyici elemanlarimizin gerekli tedbiri almis olmasidir. Bu konuda gerekli danisma hizmetleri alinmakta emniyet güçleri ile iletisim halinde hizmet detaylari olusturulmaktadir. Yol güzergâhinda geçilen noktalar, mola verilen yerler tamamen yönetim kadrosu ile iletisim halinde olmakta ve emniyet birimlerinin bilgisi dâhilinde hareket edilmektedir. Son zamanlarda bu gibi tehlikeli yollardan geçilirken güvenlik en üst seviyede saglanmaktadir. Sigortalama faaliyetleri terör olaylarindan ortaya çikabilecek olumsuz sonuçlari da kapsayacak sekilde gerçeklestirilmektedir. Böylelikle evden eve nakliyat hizmeti alan müsterilerimizin esyalarini topyekûn güvenlik altina almakta garantili bir sekilde yerine ulastirmaktayiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.