Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Yılmazlar Asansörlü Nakliyat A.Ş

Herkes tasinma söz konusu oldugu zaman biraz gerginlik ve yani zamanda da endise duygusunu yasar. Bu olumsuz duygularin ortadan kalkmasini saglayan firmamiz size Eyüp evden eve nakliyat konusunda yardimci olmaktadir. Ilçe uzakligi fark etmeksizin istenilen yere hizmet veriyoruz. Ilk olarak aramizda yapacagimiz sözlesme ile esyalarinizi sigortali sekilde tasiyacagimizin garantisini size veriyoruz. Sonrasinda en yakin tarihe tasinma günü belirleyip sizin magdur olmamamaniz adina asla bekletme yapmiyoruz. Herkesin ortak problemi olan esyalarin zarar görmesi konusu da diger dikkat ettigimiz duurmlar arasinda yer aliyor. Kirilma, çizilme, ezilme gibi sorunlarin yasanmasini engellemek amaciyla elimizden gelen tedbirlerin en iyisini aliyoruz.

Ilk olarak tasinacak esyalarin yogunlugunu anlamak amaciyla önceden sizi ziyarete gelerek analiz yapiyoruz. Sonrasinda esya durumuna bagli olarak araç ve personel temini sagliyoruz. Böylece fiyat olarak da daha adaletli rakamlarin ortaya çikmasini hedefliyoruz. İstanbul asansörlü nakliyat sürecinde küçük ve ayni zamanda kirilabilecek olan esyalari saglam ve hijyenik paketleme malzemeleri ile sararak güvenli kolilerin içine istif halinde koyuyoruz. Bu sekilde araçlara tasimak hem kolay hem de esyalarin gelecegi açisindan daha saglikli oluyor. Diger taraftan büyük olan buzdolabi, firin, koltuk ya da yatak gibi hacimli esyalari evin balkonuna saglam bir sekilde sabitledigimiz asansör sistemi ile tasiyoruz. Böylece hem zamandan hem de zahmet çekme durumundan avantaj saglamis oluyoruz.

Eyüp şehirlerarası taşımacılık sirasinda kesinlikle kaybolma ve çalinma gibi olumsuz olaylar ile karsilasmayacaginiza emin olabilirsiniz. Daha önce bu tarz olaylarin yasanmasina kesinlikle firsat vermeden çalismalarimizi sürdürdük. Teknolojik cihazlari ve bu alanda olan gelismeleri yakindan takip ederek bünyemize dahil ediyoruz. Düzenli ve sistemli bir sekilde çalisarak sözlesme sartlarindaki zamanda tasima isini bitirmis oluyoruz.

Yorum Gönder