Öztosun Kargo Ve Ekspres

Gaziantep asansörlü nakliyat çalismasini yaparken çevresel faktörleri göz önünde bulundurarak çalismaktayiz. Özellikle bu konuda elemanlarimizin bilinçli bir sekilde davranis sergilemesi hem ses disiplin açisindan hem de davranis kalitesi bakimindan tamamen çevreyi memnun edici bir çerçeve olusturmaktayiz. Bu çerçeve içerisinde özellikle tasiyici elemanlarimiz, kullanmis oldugumuz ekipmanlar çevreye zarar vermeden faaliyetlerimizi gerçeklestirmek için yeterli unsurlari olusturmaktadir. Özellikle paketleme elemanlari kullanmis olduklari bant artiklarini kesinlikle tasidiklari alana yaymadan belirli bir noktada toplamakta ve çevre kirliliginin önlemektedir. Ses disiplini olusturmak açisindan hasta asansörleri üzerinde elektrikli motor kullanmayi özel önem vermekteyiz özellikle binalarin içinde ve araç basinda bulunan elemanlar arasinda haberlesme bagirarak degil telsiz kullanilarak gerçeklestirmekte ve sessizlik ortami saglanmaktadir. Site ortamlarinda hasta, yasli ve sesten rahatsiz olabilecek kisiler oldugu düsünülerek bu sekilde tedbirli bir çalisma prensibi uygulanmaktadir.

Tasinma esnasinda ortaya çikabilecek çöpler ve artiklar tamamen nakliyat firmamiz tarafindan belirli bir noktada toplanmakta ve atik noktalarina sevk edilmektedir. Gaziantep ucuz ekspres çalismalarimizda çevreye saygili olmamizin en basindan esya asansörü kullaniminda çevre emniyeti kullanilmis olmasidir. Çevre emniyeti kullanimi açisindan belirli bir mesafeden insan geçisleri ve hareket alani tamamen kisitlanmaktan ve bu konuda emniyet ve kaza önleme tedbirleri maksimum seviyede saglanmaktadir.

Gaziantep şehirlerarası nakliyat çalismalarinda kullanmis oldugumuz araçlarimiz Avrupa standartlarin da modern araçlar olup özellikle egzoz emisyon ölçümleri periyodik olarak yapilmaktadir. Bu sayede çevreye yayilmis olduklari gazin minimum seviyede risk olusturmasi firmamiz sorumlulugunda olup gerekli tedbirler zamaninda alinmaktadir. Araçlardan yag sizintisi, yakit sizintisi ve diger olumsuz olarak ortaya çikabilecek tüm unsurlar zamaninda tedbir alinarak periyodik bakimlari yapilmis araçlarla çalismalari gerçeklesmektedir. Özellikle esyalarin yüklenmesi asamasinda ve yeni tasinilacak alinan bosaltilmasi asamasinda çevrenin hareketlinin kisitlamayacak sekilde araç parklari yapilmakta ve esya asansörleri kurulmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.