Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Metin Eriş Kaliteli Nakliyat

Ev tasima hizmetinde yillardir piyasada adimizi basarilarimiz ile duyurmaya devam eden bir İstanbul asansörlü nakliyat firmasiyiz. Her zaman modern izmet anlayisi ile yeniliklere ayak uydurup bünyemize dahil ederek hareket etmekteyiz. Böylece isimizin zorluklarini ve risklerini en aza indirip rahat bir sekilde nakliye isini basarilibir sekilde yapiyoruz. Ilk olarak bize basvuru yapan kisilerin evlerini kesif amaçli ziyaret edip, esyalarinin yogunlugunu analiz ediyoruz. Böylece araç büyüklügü ve personel adeti konusunda kesin bir karara bagama yapiyoruz. Ayrica fiyati da bu sekilde belirleyerek bütçeleri zorlamiyoruz. Fiyatlarimiz son derece uygun fiyatlidir. Kredi karti ve nakit seçenekleri ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Esyalarinizi sözlesme maddelerine bagli kalarak tasiyoruz. Esyalarinizi sigortali olarak tasidigimiz için yasanacak bir kazada en iyi telafi çözümüne gidiyoruz.

En güncel elektronik cihazlari nakliyeye dahil ederek hizli bir sekilde tasinma isini hallediyoruz. Gaziosmapaşa şehirlerarası nakliyat eyleminin en yorucu olan kismi olan büyük ve agir olan esyalari da zorlanmadan asansör sistemi ile tasiyoruz. Sistemi en uygun yere kurup, sabitleyerek zeminine esyalari dengeli bir sekide yerlestirip araçlara rahatça yerlestiriyoruz. Nakliyeyi gerçeklestirecek olan araçlarimizin bakimlarini kendi servislerinde düzenli bir sekilde yaptirdigimiz için arizalanarak yolda kalma gibi durumlar ile kesinlikle karsilasmiyoruz. Ev esyasi tasimanin zorluklarini bilerek hareket ettigimiz için isimizi daha da kolaylastiryoruz. Bilinçli bir sekilde hareket edip en akilci çözümler ile srunlari ortadan kaldiriyoruzç

Mobilyalar Gaziosmanpaşa evden eve nakliyat sürecinin en fazla hasssiyet gerektiren durumlari arasinda yer aliyor. Kesinlikle riske atilmayacak bir konu oldugu için bu konuda isinde uzman olan ontaj ekibimiz devreye girerek tüm sökme ve takma islerini halletmektedir. Web sitemizde yaptigimiz tüm islerin detayli bilgi ve fotograflari yer almaktadir.

Yorum Gönder