Zeki Dayi Nakliyat

Günümüz dünyasinda yasadigimiz en büyük sorunlardan biri de bir yerden bir yere tasinmaktir. Hele de tasinacagimiz yer yüksek katli bir yer ve esyalarimizi tasittigimiz kisilerde isinin ehli olmayan ve amatör kisilerse hem sizin hem de esyalarinizin vay haline. Biz Istanbul nakliyat firmasi olarak siz degerli müsterilerimize en iyi hizmeti nasil verir ve kendimizi nasil en iyi hale getiririz düsüncesiyle yola çiktik. Yillarin verdigi birikim ve tecrübeyle hem kendimizi hem de araçlarimizi en güncel hale getirmeyi basardik. Çalisanlarimizi alaninda uzman olan ve güvenilir kisilerden seçmeye elimizden gelen özeni gösterdik

Firma olarak kendimize %100 müsteri memnuniyetini prensip olarak benimsedik. Istanbul sehirlerarasi nakliyat olarak müsterilerimizle tasinma islemi tamamen bitene kadar iletisim halinde bulunuyoruz. Ev esyalarinin tamamini sigortalayip esyalarinin basina gelebilecek en ufak bir olumsuzlukta tüm masraflar firmamiz tarafindan garanti edilmis oluyor. Alaninda profesyonellesmis ekibimiz tüm esyalarinizin sökümünü hassasiyetle yapar.

Sökümü yapilan bütün esyalarinizi yine tek kullanimlik ambalajlarimizla özenle paketleyip, asansörlü tasima sistemi ile aracimiza yüklerler. Yükleme islemi tamamlandiktan sonra tecrübeli soförlerimiz tarafindan esyalariniz güvenle yeni adresine ulastirilir. Burada da yine uzman ekibimiz bütün esyalarinizin kurulum ve montajini gerçeklestirir. Böylece sizlere mobilyalariniz ya da beyaz esyalarinizin kurulumu için ekstra bir masraf ödetmezler. Biz isimizi söyledigimiz gibi profesyonel yapiyoruz ve arkamizda en ufak bir atik birakmadan evinizi size yine tertemiz teslim ediyoruz.

Firmamiz tüm bunlarin yaninda yine siz degerli müsterilerimiz için Istanbul ev depolama hizmeti de vermektedir. Evinizde bulunmasini istemediginiz ve atmaya da kiyamadiginiz esyalarinizi gelip evinizden aliyoruz. Sizler için olusturdugumuz güvenlikli, ferah ve sahsi bölmeli ortama sahip depolarimizda esyalarinizi uzun yillar sizler için güvenle sakliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.