Boran Evden Eve Taşımacılık

Giresun evden eve taşımacılık tasimacilik sektöründe faaliyetlerine basladigi ilk günden bu yana firmanin basari ölçüsü olarak elde edilen kar oranini degil, müsterilerinin memnuniyet oranini baz almistir. Bu sayede de sektörün öncü firmasi olmayi basarabilmistir. Istanbul  nakliyat müsterilerinin memnuniyetinden aldigi bu gücü korumak içinse müsteri memnuniyetini firma için hedeflenen amaçlar pramidin de  hep en üste yerlestirmistir.O gözünüzden sakindiginiz yenmek takimlariniz, mobilyalariniz, belki de henüz yenilediginiz beyaz esyalariniz Istanbul nakliyat ile güvenle tasinabilecegi gibi Merkez Sehirlerarasi nakliyat ile de Türkiye’nin bir ucundan diger bir ucuna sorunsuzca tasinabilmektedir.

Tasinma talebinizi firmamiza bildirir bildirmez sizden esyalarinizin expertizinin yapilabilmesi için Giresun ucuz ekspres uygun bir zamaninizin firmamiza bildirilmesi istenir. Anlasilan gün ve saatte tam zamaninda çalisma arkadaslarimiz tasinacak yere gelerek esyalarin expetizini yaparlar. Yapilan expertiz islemi sayesinde esyalariniz degeri üzerinden sigortalanabilmektedir. Esyalarinizin tamami uygun malzemelerle sarilmak suretiyle dökülmeye, çizilmeye, kirilmaya karsi korunur. Yüksek katlardaki esyalariniz kesinlikle merdivenlerde tasinmaz. Çünkü merdivenler esya tasimaciliginda esyalarin en fazla zarar gördügü yerlerin basinda gelmektedir. Bu sebeple yüksek katlardan tasinmasi gereken esyalar mutlak surette apartmanin önüne kurulacak olan esya asansörü ile çikarilir veya indirilir ve böylece esyalarinizin zarar görmesi en çok yer olan merdivenlerden kurtulmus olursunuz. Tabi esyalarinizin merdivenlerde tasinirken esyalarinizin zarar görme ihtimali oldugu kadar bina duvarlarinin lambalarinin, merdiven korkuluklarinin da zarar görme ihtimali söz konusudur. Böylesi bir durumda ise size bu isin ne kadar bir maliyet olusturacagini tahmin bile edemezsiniz.

En iyisi siz tasima isini Istanbul Nakliyata birakin ve tüm bu sikintilari yasamayin, siz sadece yeni yerinize tasinmanin keyfini yasayin.  Dilerseniz esyalarinizi depolamak için Giresun ev depolama olarak da hizmet verilmektedir. Esyalariniz güvenli bir sekilde muhafaza edilmektedir.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.