Evden Eve Nakliyat Evden Eve Nakliyat
Bize Ulaşın

Durukan Ambalajlı Lojistik

Güngören Evden eve nakliyat konusunda deneyimli ve uzman olan kadromuz ile yillardir piyasa.da bu konuda hizmet veriyoruz. Isimizi büyük bir ciddiyet ve öenle yaptigimiz için müsterilerimizin geri dönüsü her zaman memnuniyet oluyor. Her zaman kendimizi gelistirip, teknolojiye ayak uyduracak sekilde yön vererek tasinma isini zahmetsiz ve kolay bir sekilde yapmaya çalisiyoruz. Herkes için esyasi degerli oldugundan biz de kendi esyamizi tasiyor gibi harket ederek gün sonunda içimiz rahat bir sekilde evlerimize dönüyoruz. Küçük olan esyalari son derece hassas ve özenli bir sekilde kirilmalarini önleyecek paketleme malzemeleri ile sararak saglam kolilerin içine zarar görmeyecekleri sekilde yerlestirip, araçlarimiza tasiyoruz. Tam tersi olan büyük esyalar için de ayni sekilde hassaiyet gösterip onlari sarip evin uygun olan yerine sabitledigimiz asansör sistemi ile araçlarin içine koyuyoruz. Ev içinde ve araç içinde yani farkli noktalarda personelimiz bulundugundan son derece planli bir sekilde süreç ilerliyor.

İstanbul ambalajlı lojistik asamalarinda ilk olarak güvenligi ön planda tutup sonrasinda her seye karar veriyoruz. Böylece yasanacak olumsuz olaylarin da önüne geçmis oluyoruz. Simdiye kadar kaybolma ve çalinma gibi olaylar ile kesinlikle karsilasmadik. Olur da yasanirsa zaten sözlesmemaddelerinde de göreceginiz gibi en iyi sekilde telafi edilmektedir. Tüm esyalariniz sigortali bir sekilde tasinmaktadir. Kafasinda soru isareti olan kisiler de müsteri hizmetlerindeki yetkililerden istedikleri konuda detayli bilgi alabilir. Ayrica wb sitemideki görsel ve bilgiler de oldukça yeterli olacaktir.

Güngören ofis taşımacılık içinde mobilyalarin monte edilip, kullanilabilir hale getirilmesini saglayan montaj ekibimiz de istege bagli olarak siz müsterilerimizin hizmetine sunulmaktadir. Mobilyalariniz profesyonel olan ekibimiz sayesinde sagliklibir sekilde kullanilmaya devam ediliyor. Herhangi bir sekilde deformasyon gibi olaylar ile asla karsilasmazsiniz.

Yorum Gönder