2As Tekstil

Ev tasima islemi gerçeklestirmek için ihtiyaç duyulan Küçükçekmece evden eve nakliyat hizmetlerinin mutlaka düzenli ve disiplinli sekilde sunulmasi gerekir. Talep edilen bu noktalarin gerçeklestirilmesi için öncelikle profesyonel personeller ile çalisilmasi gerekir. Bu personeller arasinda soförler, tasima personelleri ve montaj personelleri yer almalidir. Istenilen bu personeller ile kurulan ekip, tasima islemlerinde belirli bir sistem içerisinde çalismalidir. Bu sistem, firmamizin ev tasima islemleri için kurmus oldugu özenli ve dikkatli ekipler sayesinde saglanmaktadir. Firmamiz, talep edilen ev tasima islemlerinin gerçeklestirilmesi için adresinize ulasan ekipler sayesinde sorunsuz bir hizmet saglayabilmektedir. Evinizde inceleme gerçeklestiren ekiplerimiz tüm esyalarin ambalajli ve sorunsuz bir sekilde tasinmasini saglayacaktir.

Ev tasima islemleri gibi verilecek hizmetlerde Küçükçekmece ofis tasima hizmetleri de ayni sistemler ile sunulmaktadir. Bu tasima islemlerinde de özel araçlarimiz asansörlü bir sekilde tasima islemi saglamak için adresinize ulasir. Tüm esyalar özenli bir sekilde paketlenerek, ambalajlanir ve sonrasinda sigortali sekilde tasinir. Sonrasinda yeni adresine tasinan tüm esyalariniz ayni sistem ile kurularak, ofisiniz kullanilabilir bir hale getirilir. Bu sayede tasima islemi tamamlandiginda, yeni ofisinde direkt olarak kullanilabilir bir hale gelecektir.

Firmamiz üzerinden aldiginiz hizmetler sayesinde isterseniz esya, mal, ürün veya kargo Küçükçekmece nakliye islemleri de gerçeklestirebilmektedir. Örnegin, sehirlerarasinda gerçeklestirdiginiz ürün siparislerini gerçeklestirirken, bu ürünlerin adresine ulastirilmasi için profesyonel araçlarla tasima yapabiliyoruz. Hatta isterseniz sehirlerarasinda ev tasima islemi saglamak için de esyalariniz yine ayni sekilde sigortali ve ambalajli bir sekilde tasinabilir. Temelde Istanbul ve içi olmak üzere Istanbul’dan farkli sehirlere de esya tasima islemleri ayni sistem ile gerçeklestirilebilir. Uygun fiyat garantisi saglayan bu hizmetlerimiz, yilin 365 günü 7/24 taleplerinize uygun sekilde gerçeklestirilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.