Acarsoy Evden Eve Nakliyat

Evden eve nakliyat çalismalarini gerçeklestiren firmamiz sehir içinde veya sehirlerarasinda esya boyutu veya mesafe konusunda herhangi bir tereddüt yasamadan faaliyetlerini yerine getirmektedir. Ev esyasi tasima konusunda detayli olarak sizlere sunacagimiz bilgiler dogrultusunda hangi esya hangi aralikta tasinacagi, nasil paketlenir, esya sigorta kapsaminda degerinin ne olacagi açik bir sekilde belirtilmektedir. Ayrica salon esyalari toplanirken ve paketlenirken paketlerinin üzerine etiketleme yaparak montaj ve kurulum asamasinda kolaylik ve hiz kazanilmaktadir. Mobilyalar De monte islemine tabi tutulurken isaretleme ve etiketleme yapilarak kurulum asamasinda hizli ve güvenli çalismalar ortaya çikarilmaktadir.

Görev bilinci yerlesmis çalismalarimiz ve yönetim kadromuz is ve isçi güvenligine asiri önem vermektedir. Bu nedenle gerçeklesecek evden eve nakliyat çalismalarinda her zaman detayli bir kontrol mekanizmasi olusturulmustur. Itme yöntemi ile yaptigimiz faaliyetlerimizde her birey bir alt kademesinden sorumlu tutulmaktadir. Kidem sira çizelgesi içinde faaliyetlerin kontrollü ve detayli isletilmesi müsterilerimizin ürün ve esyalarinin güvenli oldugu kadar seri bir sekilde tasinma isleminde önemli rol oynamaktadir. Her çalisanimiz kendisine zimmetlenen esya ve bireyin güvenliginden ve çalisma sartlarini iyilestirilmesinden sorumludur.Mutfak esyalari paketleme asamasinda evden eve nakliyat firmamiza özel çalismalardan olan bayan paketleme elemanlari devreye girmektedir.

Tabaklar, tencereler, küçük ev aletleri özel paketlerine yerlestirilmek de özel olarak dizayn edilmis havali naylon paketlerine konularak kolilere yerlestirilmektedir. Koliler dolduktan sonra üzerleri etiketleyerek hangi malzemenin oldugu agirliginin ve yerinin neresi oldugu açik bir sekilde belirtilmektedir. Mutfakta yer alan beyaz esyalar özel bir ambalaj malzemesi kullanilarak ve köpük destekli paketleme yöntemleri kullanilarak muhafaza altina alinmaktadir. Köseler ve elektronik aksamlar köpüklerle kapandiktan sonra ön arka alt üst gibi ibareler kullanilarak tasima esnasinda veya araç içerisine istifleme esnasinda detaylar göz önünde tutulmaktadir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.