Adanur Evden Eve Nakliyat

Tasimacilik sektöründe kurulusumuzdan bugüne kadar esyalari güvenli bir sekilde aldigimiz noktadan teslimat noktasina hizli bir sekilde ulastirmayi hedeflemekteyiz. Fakat son zamanlarda esyalarin bekleme süresi içerisinde güvenli bir sekilde depolama faaliyetini gerçeklesmesi gerektigi ortaya çikmistir. Bu gerekli görülen çalismaya yönelik yapmis oldugumuz faaliyetler tamamen evden eve nakliyat çalismalarimizin kalitesini 1 katta yükseltmistir. Çünkü sehirlerarasi tasimacilik alaninda özellikle fabrika ürünlerinin bekleme süresi içerisinde depolama sahasinda güvenli bir sekilde tutulmasini sagliyoruz. Bu isi bu sekilde gerçeklestirmis oldugumuz kusursuz hizmetlerimiz kuruluslarin ve isletmelerin ürünlerini istedikleri süre içerisinde depolarimiz da saklama imkani sunmaktadir.

Evden eve nakliyat çalismalari kapsaminda gerçeklestirdigimiz bu çalismalar her zaman esya sigortalinin faaliyetleri içerisinde tamamen kapsama alani yerini almaktadir.Esya depolama sahalari da kullanmis oldugumuz personel yetkili sertifikali ve araç kullanma yetkilerini en güzel sekilde gerçeklestiren elemanlardir. Esya istifleme konusunda almis olduklari egitim esyalarin hassasiyetine göre raflara yerlestirilmesini gerçeklestirmektedir. Özellikle forklift kullanan operatörler esyalarin raf sistemini ezbere bilen kisilerdir. Bu nedenle evden eve nakliyat çalismalarini yaparken ayni zamanda topyekûn egitimli personelimiz bulundugunu açik bir sekilde göstermekteyiz.

Esya tasimaciliginda ve depolama faaliyetlerinde kullanmis oldugumuz sistemler Avrupa standartlari çerçevesinde kullanilan ekipmanlardan olusmaktadir. Firmamizin bünyesinde görev alan personel tamamen bütün kurslara katilmis sertifikalari almis deneyimli kisilerden olusmaktadir.Kullanmis oldugumuz esya depolari nem ve rutubetten uzaklastirilmis ve arindirilmis sahalari kapsamaktadir. Bu kapsama alani içerisinde evden eve nakliyat sektörü kapsamina giren tüm faaliyetler titizlikle yürütülmektedir. Bunlarin en basinda esyalari depoya girisi ve çikisi, esyalarin sigortalanmasi, esyalarin paketlenmesi ve istiflenmesi konulari titizlikle yürütülen faaliyetlerdir. Bütün bu faaliyetler müsterilerin kontrolü altinda yapilmakta müsteri memnuniyeti saglayabilmek için tüm kontrol mekanizmasi en alt seviyeden en üst seviyeye kadar isletilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.