Aday Nakliyat

Sektörün öncü nakliye firmalarindan biri olarak, 4 özelligimizden asla taviz vermiyoruz. Bunlar,

– Nakliye öncesi eksperlerimizi yönlendiriyor ve net bir fiyat teklifi sunuyoruz. Asla bu fiyatin disina çikmiyor, sizleri zor durumda birakmiyoruz,

– Esyalarinizi tasimadan önce en saglam paketler ile ambalajliyoruz,

– Esyalarinizi asansörlü sistemlerimizi kullanarak, büyük bir titizlikle araçlarimiza yüklüyoruz,

– Esyalarinizi indirdikten sonra paketlerinden çikariyor ve siz nasil isterseniz o sekilde yerlestiriyoruz,

Artik nakliye firmalari asansörlü sistemler ile hizmet vermekte. Bu sistemler sayesinde nakliye çok daha kisa sürmekte ve güvenli olmaktadir. Ancak hala ilkel yöntemleri kullanan ve insan gücü ile çalisan nakliye firmalari bulunuyor. Eger kaliteden ödün vermeyen bir firma ile çalismak isterseniz hemen bizi arayin. Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, her zaman yenilikçi ve alaninda uzmaniz.

Ilkel nakliye firmalari ile çalismaniz, sizi dogrudan magdur eder. Çünkü bu firmalar insan gücü kullandiklari için esyalarinizin kirilma, bozulma ve çizilme riski büyüktür. Tabi bu risk gerçeklesir ise firma tarafiniza hiçbir ödeme yapmayacaktir. Ancak bizler Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak bu sorunsala da bir çözüm gelistirdik. Nakliye islemini tasimacilik sigortasi kapsaminda gerçeklestiriyoruz ve esyalariniz eger tasima esnasinda zarar görür ise tarafiniza ödeme yapiyoruz. Üstelik bu sigorta poliçelerimizi hem sehir içi, hem de sehir disi tasimacilikta kullaniyoruz.

Firmamiz çok uzun yillardir nakliye alaninda hizmet vermekte. Kuruldugundan bu yana bünyesine kattigi araçlari sayesinde islevsel bir filoya sahip olmayi basarmistir. Artik sizlere Istanbul evden eve nakliyat firmasi olarak, kapali kasa araçlarimiz ile hizmet vermekteyiz. Bu araçlarimizin kasasi çok daha genis ve islevsel oldugundan, esyalariniz asla birbirine zarar vermez. üstelik yagisli havalar tasinmaniz için de hiçbir engel olusturmaz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.