Akdeniz Nakliyat

Güvenli ve profesyonel bir sekilde evinizin ya da ofisinizin tasinmasi firmamizca gerçeklesmektedir. Kadiköy ev tasima hizmetleri olarak hem bütün semtlere hem de sehirlerarasi nakliyatta basarili olmaktadir. Ev ya da ofis esyalarinda güvenilir sekilde esyalar paketlenerek tasinmaktadir. Gerek büyük esyalar gerekse mobilyalar en dogru paketleme ile tasinmaktadir. Bu alanda uzman kadromuz ile esyalarin küçük bir zarar görmesi bile engellenmektedir. Müsteri memnuniyetinin ön planda tutuldugu paketleme ile esya korumada kaliteli malzeme kullanimi da söz konusu olmaktadir. Bunun için ambalajlama sirasinda tercih edilen paketleme malzemeleri de birinci sinif kalitede bulunmaktadir. Paketleme isleminde kullanilan koli bandi ve streç gibi malzemeler esyalarin son kaplamasi olmaktadir. Bunlar sayesinde olasi bir darbe ya da hasar da önlenmektedir.

Garantili olarak saglanan Kadiköy evden eve nakliyat ile esyalar tasinma öncesinde sigortalanmaktadir. Uygun fiyat hizmeti ile sektörde yer alan firmamiz tüm esyalarin sigortasini da tasinma sirasinda saglamaktadir. Bu anlamda hasar ya da zarar görme durumlari da ortadan kaldirilmaktadir. Yine de esyalarin zarar görmesi durumunda tüm masraflar firmamiza ait olmaktadir. Profesyonel ekibi ile kendine güvenen firmamizda titiz ve pratik çalismalar söz konusu olmaktadir.

Firmamizda yer alan genis araç filosu esyalarin rahatlikla yerlesmesi açisinda da önemlidir. Bunun için Kadiköy evden eve tasimacilik sektörde en çok tercih edilenlerin basinda gelmektedir. Aracin teknolojik olarak da uzman olmasi ile hem yüksek katli binalara hem de uzun mesafeli alanlara tasinmasi da kolay bir sekilde tamamlanmaktadir. Nakliyat alaninda tüm tasima islemlerini belirlenen zaman içerisinde gerçeklestiren firmamizda ofis ya da is yeri tasimaciligi da sorunsuz olarak gerçeklesmektedir. Kaliteli isçilik ve uzman ekip çalismasi ile firmamiz asansörlü kullanim ile en yüksek katlara dahi güvenli olarak çikabilmektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.