Akgül Nakliyat

Genç ve dinamik ekibimiz, kapali kasa araçlarimiz ve teknolojik teçhizatlarimiz ile her geçen gün biraz daha fazla kisi ya da kuruma hizmet vermeye devam ediyoruz. Ataşehir şehirlerarası nakliyat firmasi olarak Türkiye’nin her yerindeki banka, ofis, büro, ev, fabrika tasimaciligini üstleniyoruz. Üstelik esyalarinizi yüklerken ve indirirken kullanmis oldugumuz asansörlü sistemler, daha risksiz, daha hizli ve daha konforlu bir nakliye hizmeti sunmamizi sagliyor. Sizler de hem ekonomik, hem de uzman bir nakliye firmasi ariyorsaniz hemen arayin.

İstanbul evden eve nakliyat firmasi olarak birden fazla sigorta firmasi ile anlasmami bulunuyor. Eger pahali, sifir ve degerli esyalariniz var ise bunlari sigorta kapsaminda tasiyoruz. Göstermis oldugumuz hassasiyet zaten esyalarinizin sorunsuz bir sekilde tasinmasina yetiyor. Ancak hem sizin içinizi rahat ettirmek için, hem de hesapta olmayan riskleri de bertaraf etmek için bu poliçeleri düzenliyoruz. Artik esyalariniz hem firmamizin, hem sigorta sirketinin güvencesi altinda.Isyerinizde onlarca bilgisayar ve dijital cihaz olabilir. Evlerinizdeki beyaz esyalar ve elektronik cihazlarin tasinmadan önce demonte hale getirilmesi gerekebilir. Tüm bu esyalarinizin tasindiktan sonra yeniden kullanilabilmesi, yeniden monte edilebilmelerine baglidir. Tüm bunlar için ekstra bir masrafa girmenize artik gerek bulunmuyor. Çünkü Istanbul evden eve nakliyat firmalari arasinda en sik tercih edilen bizler, ücretsiz olarak demonte hizmeti de sagliyoruz.

Firmamiz her daim ekonomik Ataşehir ofis nakliyat rakamlara uzman hizmet verme prensibini benimsemistir. Sizler için ücretsiz eksper destegimiz de bulunuyor. Tasinacak ev ya da isyerlerinize gelen eksperlerimiz esyalarinizi kontrol eder ve sizler için en ideal rakami çikarir. Üstelik diger firmalarda yasadiginiz tatsiz masraflar ile karsilasmazsiniz. Günün her saati destek hattimizi arayabilir, randevu olusturabilir, görüs ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.