Aktas Nakliyat

Tasimacilik dünyasina hos geldiniz. Ilk kez mi tasiniyorsunuz ya da daha önce defalarca tasindiniz ve  yasadiginiz problemler nedeniyle tasinmak sizin için korkulu bir rüya haline mi geldi! Bu yüzden de oturmus kara kara düsünüyor musunuz! Üzülmeyin!!! Sizin aklinizda ki kara bulutlari dagitmak için yillardir isini sapasaglam yapan Istanbul Nakliyat ile hâlâ tanismamis iseniz simdi tam zamani. Güler yüzlü ve deneyimli personelleri, her biri son model ve bakimlari zamaninda yapilan tasima araçlari ve sehirler arasi yolculuk yapma hususunda bilgili ve tecrübeli uzun yol soförleri ve özel dizayn edilmis nakliye araçlari, uygun fiyatlari ile kalite ve ekonomiyi bir arada sunmayi basarabilen firmamiz sayesinde esyalariniz artik güvende.

 

Firmamizi tercih etmeniz halinde kisaca özetlemek gerekirse tasima islemi  asamalari sunlardan ibarettir. Öncelikle esyalarinizin degerleri üzerinden sigortasinin yapilabilmesi için eksperler tarafindan raporlandirmasi yapilir. Yapilan bu raporlandirma üzerine tasima islemi baslamadan önce esyalariniz, tasima islemi bitip sizden onay alinincaya kadar geçecek süre zarfinda sigorta kapsamina alinir. Yaptirilan sigorta sayesinde istenmeyen bir durum gerçeklesmesi halinde olusacak olan zarardan etkilenmemeniz amaçlanmaktadir. Daha sonra ise esyalarinizin tasinmasini istediginiz gün ve saatte ekip arkadaslarimiz gelerek esyalarinizi esya tasimaciliginda kullanilan en kaliteli ambalaj malzemeleri ile sararlar, sökülebilecek esyalarinizi sökerek daha küçük parçalar halinde tasirlar. Esyalarinizi tasinmasini istediginiz binanin üst katlarda katlarinda ise mutlaka esya indirme asansörü kullanilir.  Bu sayede esyalariniz merdivenlerde zarar görme ihtimalinden kurtarilir. Indirilen esyalariniz son model Istanbul sehirlerarasi nakliyat tasitlarina dikkatlice istiflenir. Yapilan tüm bu islemler bu kez tersinden eviniz yerlestirilirken ayni özen ile tekrar edilir.

 

Tasimacilik sektöründe siz degerli müsterilerimize sagladigimiz kaliteli hizmet ve uygun fiyat avantajlarina Istanbul ev depolama hizmetlerimizde de ulasabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.