Almira Mobilya Evden Eve Nakliyat

Pek çok insan bulundugu yerde sonsuza kadar yasayacagini oradaki evinde mutlu huzurlu bir hayat sürecegi dostlari ve akrabalari ile iç içe bir hayat olacagini ya da olmasini ister. Ama gelgelelim bu istek hep hayallerde kalir. Meslek hayati önde olmak üzere farkli nedenlerinde olabilecegi tasinma olayi ile bu düzeni alt üst eder. Bütün bunlar yetmiyor gibi birde tasinma zamani için toparlanmanin gerekliligi bunun yarattigi stresli ortam hepimizi üzen bir durumdur. Bahçelievler evden eve nakliyat firmamiz sizlerin bu durumu için geliyor.

Sektöre atildigimiz andan beri hizli geliserek parmakla gösterilen bir firma olmayi basardik. Siz degerli müsterilerimiz için gelisen teknolojiden haberdar modern yüzyila uygun ekipman ve araçlarla hizmetimizi üst seviyede tutmayi hedeflemekteyiz. Nakliye sektörünün bize kazandirdigi samimi dostluklar ve tecrübelerimiz ile kendimizi sansli hissediyoruz. Bizimle birlikte kurulan birçok firma ya isini sonlandirmak zorunda kaldi ya da yerinde saymaktan öte gidememistir. Kalite asla tesadüf degildir diyerek bugünkü konumumuzu neye borçlu oldugumuzu belirtmek isteriz.

Ofis tasima gibi durumlarinizda da firmamizin hizmet verdigini bilmenizi isteriz. Diger firmalarin yapmadigi ve sonrasinda çokça basinizin agridigi kaza durumlari için bizim firmamiz sigorta yaparak esyalarinizi güvence altina almis olur. Meydana gelebilecek herhangi bir pürüz karsisinda esyalarinizi sizden devraldigimiz andan yeni eve yerlestirene kadar bütün sorumluluk bize aittir. Olusabilecek hasarlar tespit edilip sigorta kapsami altinda firmamizca karsilanir. Genis araçlarimiz ve alaninda tecrübeli çalisma arkadaslarimizla yüzde  yüz müsteri memnuniyetini hedefleyerek sizlere en kaliteli hizmeti sunmayi ilke edinmis durumdayiz. Esyalarinizin güvenligi ve daha kolay nakliyesi saglanmasi için ekip arkadaslarimizca ambalajlama, mobilya ve yatak odasi takiminin sökülmesi yapilir. Yeni evinizde de bütün kurulum ve montaj islemleri yapilarak size yeni evinizde huzurlu bir yasam dileyerek görevimizi sonlandiririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.